Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az úgy jó lesz, ha randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy jó lesz, ha randira csak alapozót és ajakbalzsamot használok?

Figyelt kérdés

Alapesetben a szememet szoktam kiemelni barna vagy fekete tussal, néha szemhéjpúderrel + spirál, meg egy kis pirosítót használok, de nem szeretném, ha a srác a nem valódi arcomat látná. Vagy inkább emeljem ki?

Még az lenne a kérdésem, hogy mit vegyek fel? Két szett között vacillálok, az egyik: homokszínű sifonblúz, arany masni mintás, farmer és kék magassarkú, a másik pedig egy púderszínű egyberuha, szintén a kék magassarkúval (vagy balerina legyen?). A hajam megvan. Nagyon szeretnék tetszeni a srácnak. :) Étterembe megyünk. Légyszi normális válaszokat.


16L



2014. jún. 5. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
tökéletes
2014. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az púderszínű ruha a magassarkúval jó, és a smink is :)
2014. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én inkább mindenféle kencefice nélkül mennék a randira! Természetesen szép egy lány! Engem kifejezetten zavar, ha van a csajon smink!
2014. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég az alapozó és az ajakbalzsam. De szempillaspirált használhatsz nyugodtan. Nagyon flancos étterembe mentek? Mert szerintem akkor mehet az egybe ruha, de ha ilyen kis laza étterembe, akkor legyen az első választás. Nehogy túlöltözött legyél a sráchoz képest, és ő meg kellemetlenül érezze magát emiatt. A kék magassarkú okés, csak ne sétáljatok sokat, meg passzoljon a szettedhez. Meg nehogy magasabb legyél a srácnál. :) Sok sikert kívánok a randihoz!
2014. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A szetted tökéletes lesz de sminkből használhatnál egy picit többet mert most vágod első benyomás a legfontosabb és attól hogy használsz majd egy kicsi szemhéjpúdert és szempillaspirált még természetes lesz a kinézeted :) de persze ne sokat használj a fiúk a "láthatatlan" sminket szeretik ;)
2014. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 5. 13:31
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Oké hogy első randi még jó benyomás, de én pl feszélyezettebb vagyok egy agyonvakolt lánnyal. Azt meg, hogy komolyan veszed, figyelmes érdeklődéssel sokkal jobban ki tudod fejezni.

Személy szerint én tök feleslegesnek tartom az alapozót is, minimális szemhéjfesték+spirál és szájfény egy lányon számomra már ünnepi smink.

2014. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!