Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt olyan, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan, hogy ti vallottátok be a kiszemeltnek, hogy többet éreztek iránta, mint barátság, esetleg szerelmesek is vagytok belé?

Figyelt kérdés

De az illető persze erről korábban nem is sejtett semmit sem.

Hogy reagált rá? Mi történt utána? Happy end vagy mégsem?



2014. jún. 1. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Te miért ne vallhatnád be lány létedre? Mert gondolom ez áll a háttérben. Lány is lehet kezdeményező nyugodtan. Csak ugyan az játszik, mint amikor fiú kezdeményez: nem érdemes a nyakába zúdítani a semmiből. Jobb ha előtte érezteted is vele. Aztán persze ugyan úgy ott a visszautasítás esélye. Ennek ellenére én biztatnálak: hajrá!
2014. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,volt. De nem talált viszonzásra. Így maradok a jól bevált szabályomnál,miszerint én soha,semmilyen körülmények közt nem mondok ki ilyet a pasi vallomása előtt:D
2014. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt életem első nagy szerelmének bevalottam nagy nehezen több óráig tartott mire kinyögtem ő türelmesen megvárta és nem hagyott békén amig ki nem mondtam :D Utána együtt is voltunk 3 évig majd vége lett.. Későbbiekben soha nem mondtam meg egy pasinak sem ha tetszett adtam jelzéseket ha viszonzásra találtak és érdekeltem a srácot kiderült ha nem akkor meg tovább kell lépni ...
2014. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Elutasított. Továbbléptem. Ő kapálózott még, de az már engem nem érdekelt. Ennyi. Happy end végül is én nagyon nagyon boldog vagyok a párommal.
2014. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!