Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetnék 20 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék 20 évesen egy 15 éves lánnyal, de problémák vannak/lesznek?

Figyelt kérdés

a Helyzet:

-én nagyon megkedveltem a lányt

-ő szeret (ez 1000%, állandóan beállít ide)


-neki nincs affinitása a szexualitáshoz, kissé szégyellős is (késett 1-2 évet a suliba is)

-nekem van, de főleg azért is mert még szűz vagyok, és már kezdek bekattanni, de amúgy magányos is vagyok kissé :(


-anyámék ellenzik a dolgot, mert tiszta paranoiás anyám van, meg kritizálja minden randiparnerem elég brutálisan (mondjuk ez a pont érdekel a legkevésbé)

-az ő nevelőszülője ellene van, korlátozná a kapcsolatunkat :/ az útjába állna az anti-liberális begyepesedett eszméivel

-ugyanúgy vannak a mostoha és az igazi tesói is ezzel, mocskolódnak hogy nekem megfordult a fejemben hogy járni akarok vele



2014. jún. 8. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szarjatok mindenkire, és csináljátok! :)
2014. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ütközik az elveimmel
2014. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Nekem 29 évesen volt egy 15. Nem bántam neg, már nem volt szűz...
2014. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

én liberális vagyok (mostanság jöttem rá hogy mindig is az voltam), ráadásul eléggé "mindenevő" kor szempontjából.


nekem beleférne, de ez a szexualitás dolog kiakaszt. Oké hogy aranyos meg minden de most ilyenkor mi van (?)

2014. jún. 8. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:
nagy a korkülönbség
2014. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ha nekem lenne 15 éves barátnőm én várnék csak hogy vele

lehessek

2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

jah hát talán én is várnék, de ott a másik negatív tényező is...


megbeszéltem vele hogy akkor legyünk barátok, és majd egyszer talán.. de láthatóan megviselte kicsit a gondolat (nem tetszett neki)

2014. jún. 8. 18:25
 8/15 anonim ***** válasza:
K@rd meg, minnèl töbszőr :)
2014. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
antiliberális?? szóval cigány vagy? akkor én is ellenzem!
2014. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
am más problémát nem látok.
2014. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!