Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire jó vagy nem jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jó vagy nem jó, ha egy horgászatot kedvelő lányt első randira (elég szokatlan helyszínre) horgászni viszem el kettesben?

Figyelt kérdés
Ugye alapból elég szótlan srác vagyok, még soha nem találkoztam a lánnyal, hangunkat sem hallottuk még. Persze volt már több képcsere és sok-sok beszélgetés. De azért mégis. Vízparton nem nagyon vannak olyan lehetőségek, amik a beszédmentes holtpontokon túllendíthetnék a feleket, ezért nem biztos, hogy ez megfelelő. Ő nagyon szeretne jönni, de ő a beszédesebb, nagyvilágibb típus. Eléggé szeret pecázni, de azért tartok a dologtól. Persze képről bejövünk egymásnak, de azért élőben egy-két buktató lehet, és ha esetleg nem lenne jó az első interakció kettőnk között és kb 5-6 ilyen kínosnak tűnő órát kellene eltöltenünk (55 km re van a lakhelyünktől, én viszem őt autóval oda), az nem biztos, hogy jót tenne. Bár ki tudja.
2014. jún. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de ha élőben még nem találkoztatok, akkor nem egyből oda kéne menni.

Szerintem először egy másik helyre elmenni, inni valamit, beszélgettek kicsit és ha élőben is szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor utána lehet menni pecázni is.

2014. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó ötelet első randira. A horgászat eléggé időigényes dolog, nem lehet kisétálni rögtön belőle ha valami nem stimmel, ezt csak tetézi hogy a horgászhelyek is eléggé "messze" vannak. Szervezd valami hagyomásnyos helyre inkább. Cukrászda, kávézó, pizzéria stb.
2014. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!