Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára itt az érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára itt az érettségi szünet és arra gondoltam áthívom barátomat majd párszor. Anyukám délelőttönként dolgozik,1-2 óra körül ér haza. Igazság szerint szeretném ha egy picit kettesben tudnánk lenni, szóval. Akkorra tervezem a dolgot :$ (? )

Figyelt kérdés

mit gondoltok, közöljem ezt konkrétan vele vagy inkább legyen meglepi? fontos tudni, hogy még nem feküdtünk le, és ő lesz az első (én is neki) :)) de már nagyon szeretném, csak ha nem mondom így neki akkor lehet hogy nem sejti és nem készül fel .. remélem értitek .. viszont már rengeteget beszéltünk róla, és tudja hogy szeretném és hogy készen állok rá .. anyukám persze tudná hogy átjön, de erről a kis "akcióról" nem :D délután, mikor jön haza, még itt lenne a barátom .. szóval .. mondjam el neki, csak utaljak rá vagy ne szóljak semmit? csak akkor ha nem hozza amit kéne .. :DD akkor ennyi mert nem leszünk felelőtlenek .. és ez tuti biztos :) előre is köszi a tanácsokat! :)

Ja



2014. ápr. 24. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél te gumit és lepd meg. Vagy szólj neki hogy hozzon de akkor oda a meglepetés. Te döntésed.
2014. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen meglepi, óvszert te is vehetsz, ha pedig hoz ő is azt használjátok, ha meg nem, akkor azt, amit te vettél.
2014. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ez maradt még le a végéről hogy: én nem szeretnék gumit venni :$ :P

Ja és hogy 16/L 18/F

2014. ápr. 24. 21:17
 4/16 A kérdező kommentje:
írjatok kort is légyszi :)
2014. ápr. 24. 21:17
 5/16 A kérdező kommentje:
ja és nem is tudnám hogy mekkora kell/ milyen kell :S
2014. ápr. 24. 21:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell vele közölni, hogy kú rni fogtok. Jöjjön az spontán majd. Gumit vegyél a patikában.
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En nemtudom..en inkabb szolnek neki, mert hat lehet o is rendbe tenne magad ott lent..:D szoval ne legyen neki kellemtlen meg kitudja neh az legyen h kiverje otthon meg reggel aztan mikor jon semmi..:D

:)

2014. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
énsem ilyesmire gondoltam hogy most akkor így közlöm vele csak hogy lenne valami .. :) semmi sem biztos, még ígyis bármikor meggondolhatjuk magunkat
2014. ápr. 24. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy anyukád haza jöjjön mi is így jártunk 16 évesen csak nekünk nem volt szünet... Hát életem legkínosabb 30perce volt az a beszélgetés
2014. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ó hát igen ez elég kellemetlen lehet :( dehát figyelj .. ha haza is jön .. ajtó zárva, tudja hogy nálunk van

szerintem nagy gond nem lehet belőle :)

2014. ápr. 24. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!