Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy fiú, már sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy fiú, már sok ideje irunk, és már nagyon szeretnék vele találkozni. Hogyan tudnám kideriteni, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Mert amikor mondtam neki,hogy nekem ő "tetszik" akkor nem válaszolt rá semmit,hanem inkább valami mást mondott.

2014. jún. 8. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Esetleg valahogy térj rá hogy neki tetszik e most valaki. Talán kezdésnek megteszi.
2014. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 9. 22:05
 3/4 anonim válasza:
Ha nem válaszolt rá, hanem mást kezdett el mondani(terelt)akkor tuti bejössz neki.
2014. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fegyo3000 válasza:

figyelj egy fiú nem szereti szerintem ha rárontanak egy ilyennel hogy "tetszel nekem" sokkal inkább jönne be az ha csak úgy utalnál rá és ráhagynád az első lépést.

saját tapasztalatból mondom mert én nem szeretem a nyomulós csajokat de persze lehet hogy ő az a fajta aki szereti ha kezdeményeznek ;)

2014. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!