Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy tetszik-e vagy sem! Hogy tudnám kideríteni, hogy bejön-e nekem, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy évig osztálytársak voltunk, majd év elején kiköltözött a családjával Németországba. Tavaly jóban lettünk, barátok is vagyunk, de most idén, hogy nincs itt, írni szokrunk egymásnak a facebookon, és olyan mindig jó kedvem lesz, meg örülök, ha ír, és vele akarok lenni, beszélgetni meg csak üldögélni. Hiányzik is néha egy kicsit. Ez a belsőleg, DE külsőre meg nagyon nem jön be. Ránézek egy képre, és szinte "észhez térek". Mondtam barátnőmnek, szerinte tetszik nekem, de én nem vagyok ebben olyan biztos. Hogy tudnám ezt kideríteni, vagy mit kéne ahhoz tennem, hogy rájöjjek, mit is akarok?

16/L

(Ő nem tudom, hogy mit gondol rólam, párhavonta kétségbeesetten kérdezi, hogy ugye mi barátok vagyunk, de 10ből 9 pontot kaptam nála. ami nem tudom, hogy milyen)



2013. ápr. 29. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Amikor én így voltam valakivel, akkor azt a tanácsot kaptam, hogy ami igen is meg nem is, az általában a végén nem... Szóval, ha ennyi idő után is bizonytalan vagy, akkor nem valószínű, hogy érdemes bármibe is belevágni. De igazából te vagy az egyetlen, aki ezt el tudja dönteni.
2013. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez igazából csak pár hónapja merült fel, azóta találkoztunk kb. háromszor, amikor pár napig bejött a suliba, hogy hol tartunk, és egyszer elmentünk mekibe is. (belváros, elég gáz, de sajnos eddig terjed minden ismerősöm találékonysága ha megyünk valahova) Beszélgettünk, hogy kivel mivan, meg minden. Csak ezután merült fel bennem hogy lehet hogy tetszik nekem.

Annyira nem sok idő ez szerintem, főleg hogy nem is láttam szinte.:/

2013. ápr. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!