Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemelt lány a rosszfiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelt lány a rosszfiúkat kedveli, hogy közelitsek felé?

Figyelt kérdés

Régebbóta ismerem, most úgy látom, változott (kicsit kislány volt), de egy baj van: idáig a rosszfiúkat kedvelte. Rosszfiú alatt értem: nem akar komoly kapcsolatot, csak addig játssza magát, amig az ágyig nem jut). Idáig mindig meg is szivta velük.


Én nem igy képzelem el, de félek, "túl jó" vagyok igy neki. Persze megértem, nem minden pasi akar magának "szolid könyvtár kislányt", néha kell egy "keményebb amazon".


Szerintetek hogy csináljam?


2014. jún. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is viselkedj te is ugy mint egy igazi bad ass, kezdesnek az egyik zonid szine legyen piros masik zold. Ha nagyon kemenyen akarod mulveni a mufajt, akkor huz ra szanadlt is. Olyan latvanyorgazmusa lesz a csajnak, hogy meg szulni is fog neked egy bad ass gyereket.
2014. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Csináld a saját stílusodban. Annak semmi értelme, hogy állandóan megjátszod magad. Főleg hogy az alapján, amit leírtál, pont nem a rosszfiúkat kedveli. Tudom, mert én tényleg őket kedvelem, de ők nem játsszák meg magukat azért, hogy lefektessenek egy nőt. Inkább lehengerlik :)
2014. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy, mintha bárkit megkaphatnál.
2014. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!