Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 28 évesen nem merek megcsókolni egyetlen nőt sem, még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Volt több randim, annyit szoktam beszélni, hogy a nők szóhoz sem nagyon jutnak, ezt sokan szeretik is, ha a pasi beszédes. Viszont nem merek egy nőt sem megcsókolni, pedig mindig a pasinak kell ezt kezdeményeznie, legalábbis felém még egyetlen nő sem nyújtotta a száját, hogy ő tegye meg az első lépést. Hogy lehet ezen túljutni?
2014. jún. 9. 02:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig mondják, hogy ennyire érteles, és választékosan beszélő sráccal még nem nagyon beszélgettek, randiztak. Mégsem teszik ők meg az első lépést felém, ha én nem kezdeményezek.
2014. jún. 9. 02:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottál egy olyan szintre, hogy 100%-ig biztos vagy benne, hogy csókolózna. Akkor nyomasd azt h egyik szeméből a másikba nézel meg a szájára. Csinálj ilyen 3 szögeket. Ha látod, hogy beindul tőle akkor mondd azt, h "nyugodtan" Erre megkérdezi majd mi nyugodtan? Válasz: Nyugodtan megcsókolhatsz! Sok sikert hozzá. :D
2014. jún. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak nők akik kezdeményeznek, de (sztem) ez nagyon ritka. Én speciel úgy vagyok, vele (mint leírtad), hogy a férfinak kell kezdeményezni, az efféle dolgokban.

Ám jelezni a nő is jelezhet, ha pl. szeretné, hogy megcsókold. Legtöbb esetben ez a jel lehet, egy enyhe ajak harapás is. (Megjegyezném, hogy ez csak egy példa)

Vedd a bátorságot és próbáld meg :) Ha nem próbálod akkor ez az eset (nagy valószínűséggel) fent fog állni.

Szurkolok, hogy legyen hozzá elég bátorságod. :)

2014. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Nem mered. Mitől félsz, a visszautasítástól?
2014. jún. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, ha 1 csóktól félsz akkor hogy akarsz egyáltalán barátnőt? Rohadtul le lehet ám szűrni, hogy megcsókolhatod-e a másikat vagy sem, csak olvasnod kéne a csajról... Ha kb ugyanazt csinálja mint amit leírtak, hogy a szemedbe néz, aztán a szádra akkor tuti akarja, de ha te csinálod, is látnod kéne a "válaszát" arra ha a szájára nézel aztán a szemébe.
2014. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy, ennyi. Menj el a lánnyal koktélozni. 2 kör után simán fog menni. Hangulat oldásnak annyi pont elég. :)
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!