Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinteket cink? 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteket cink? 15 éves vagyok és összejöttem egy pasival 2 hete járunk és szeretne megcsokolni viszont én még nem csokoloztam. Mi van ha nem smárolok vele és ott hagy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
ismerős helyzet:) engem ott hagytak:(
2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy pasim akivel 6 hónapot jártunk és egyszer sem csókolóztunk mert nem szeretek, de nem hagyott el mert szeretett
2010. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szeretsz csókolózni??:O de miért nem smárolod le??
2010. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is 15 éves vagyok és engem is megakart csókolni többször és mindig elfordultam de ez volt 1 hétig utána már amikor közeledett elfordultam és már nevettünk h mien béna wok h elfordulok és nem zavarta mert azt mondta h ezt is egy kihívásnak veszi.. persze mi nem jártunk =)

ha szeret nem hagy el ezért

2010. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

19 éves koromig nem csókolóztam senkivel sem, mert mindig is visszahúzódó csaj voltam, meg nem is a legszebb, meg a vallás, stb. Aztán 4 hónappal ezelőtt megtörtént az első csók Vele. Nem volt gond :) Előtte én sem csókoltam meg heteken keresztül, bárhogy próbálkozott, sőt, nálam is aludt másfél hétig, minden éjszaka próbálkozott, de nem sértődött be hogy nem akartam. Aztán hirtelen én csókoltam meg, és nagyon jó volt :) Azóta is együtt vagyunk :)


Nem neked való pasi, ha ennyitől lelépne, hogy -nem smárolod le-... érti? :)

2010. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vallás? milyen vallás?
2010. márc. 30. 21:10
 7/11 tuzaa válasza:
Egyátalán nembaj. Ha meg otthagy akkor azé hagyott ott me nemszeretett igazán az olyan nem férfi ...
2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem szeretsz csókolózni nem vagy szerelmes ugye a csókolózás tulajdonképpen nem egy gusztusos dolog nyálcsere tehát valószínű hogy az emberek 90% nem szereti ... viszont ha szerelmes vagy tudod olyan igazán akkormajd megdöglessz h megegyed" a párod akármilyen gusztustalan értelemben ( korlátok között persze)
2010. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt egy válaszolónak írtam
2010. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
reméltem :)
2010. márc. 30. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!