Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párok, akik a neten ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik a neten ismerkedtek! Hogy ment az első igazi randi?

Figyelt kérdés

Merre voltatok, mit csináltatok, miről beszélgettetek, volt-e kínos csend, másabb volt-e, mint a neten (ha igen, miben, és milyen irányban). Minden érdekel. :) Három hét múlva lesz esedékes, de nagyon izgulok, és félek, hogy nem olyannak képzelt, nem olyanra számít a beszélgetéseink alapján, amilyen igazából vagyok (nem viselkedem máshogy neten sem, de akkor is...) Gondolom kicsit zavarban leszek, izgulok majd, szóval nem akarom, hogy rossz legyen az első benyomás, hiszen ilyenkor ez a leginkább mérvadó. :( Tippek, tanácsok? Köszi előre is! :)


21l


2014. jún. 9. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hazudta, hogy jól érezte magát velem, de mikor második randit kértem, lelépett :(


20/F

2014. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne legyél zavarba :) tudom könnyű mondani, de akkor sem. :)

ha neten nem volt kínos csend, várhatóan élőben sme lesz.

Nekem az online randikból eddig 2 hosszú kapcsolatom si született. csak ott ismerkedek szinte.

mondjuk én nagydumás vagyok, bármiről tudok beszélni elég sokat. Volt oylan lány aki szinte végig csak hallgatott :D

szóval a kínos csendet én nem ismerem.

A legfontosabb hogy az első benyomás jó legyen, illeteve az első csók! ha bármelyikben hiba van, az nem jó előjel.

Egy csókból meg tudom mondani, hogy nah most komolyabbat akarok a lánytól, vagy csak

barátság felé terelem a dolgokat.

2014. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú lesz!

Nekem 50-50%-osan jött be.


Első netes járásom azért alakult úgy ahogy, mert neten jó képet tett fel magáról, de találkozáskor nem akartam megbántani, meg gondoltam adok egy esélyt, hisz az előző pasim, akivel 4 évig jártam se volt egy adonisz, bár mellettem szépen kikupálódott.


Nem sokáig bírtam, taszított a szája, meg erősen tikkelt (tudom, betegség, de egyszerűen zavart... ez van), idegesítően sokat viccelt, és nem tudtunk semmiről beszélgetni mert buta volt. Nem tudom neten miért nem esett ez le.

Szóval ez rosszul alakult (bár a randi annak ellenére, hogy nekem csalódás volt) jól sikerült mert összejöttünk "hátha megtetszik a személyisége miatt" alapon.

Még a szexnek is adtam esélyt, mert hátha amiatt megszeretem, de sajna 2 percig bírta és sokszor sírt is.



Második netes ismerkedésem viszont jól sikerült. Lassan 3 és fél éve járunk. Féltem a dologtól, mert a képen már-már túl helyes volt, szakértő szemem felfedezte a photoshopot is, de élőben is ugyanolyan helyes volt, csak kicsit emberibb :D a photoshop amúgy a képén egy effekt volt, imádja átvariálni a képeit, csak akkor még nem tudtam, hogy ő ezt szórakozásból csinálta, nem is hitte hogy emiatt lesznek ellenérzéseim.


Na erről a randiról csak jót mondhatok. Találkoztunk egy bolt előtt, megkérdezte elkísérem-e könyvet venni, a barátnőmnek (nagyon jó barátok) és megkért adjam is oda neki. Elkísértem, együtt kiválasztottuk, aztán elkezdett iszonyatosan folyni az orrom és bementünk a spárba. Még meg se vettem a zsepit, de már fújtam ki az orrom :D bele se gondoltam, hogy de ciki, meg hogy ki nyitva fizetem ki, de annyira rám jött az allergia (tavasszal).

Aztán beültünk egy kocsmaszerűségbe, nem abba az alkesz öregbácsis fajtába, hanem fiatalosba. Meghívott egy kólára, ő egy korsó sört kért. Fel voltam készülve, hogy fizessek, de baromira megkönnyebbültem, hogy meghívott, mert péntek volt és 500 Ft volt csak a tárcámba már :D


Egész este beszélgettünk, kínos sztorikat is meséltünk, kínos szex baleseteket is kibeszéltünk, röhögtünk, be nem állt a szánk.

Aztán a mosdóban vettem észre, hogy a sminkem a sok sírva röhögéstől teljesen elfolyt, a fejem hót vörös, a hajam kócos. Én komolyan nem tudom mi tetszett neki rajtam, de végül is, mikor hazakísért elkérte a számomat és 20 perc múlva neten folytattuk a beszélgetést :D (ugyan abban a városban voltunk)


3. randin megkérdezte leszek-e a baland barátnője, 1 hónap múlva mondta ki hogy szeret, lehet rosszallani, de 1 hónap után szexeltünk először, már 3 éve együtt lakunk, és eljegyzésre készülődik (nem tudta titokban tartani).

24 éves vagyok.

2014. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :) Gratulálok nektek!


Amúgy tudom, elveszek a részletekben, de mi az, hogy sírt? :D Szex közben, vagy mi?

2014. jún. 9. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én neten ismertem meg a barátomat, de a mi esetünk kicsit más, mert nekünk ez egyáltalán nem kapcsolatnak, társkeresésnek indult, csak aztán az lett belőle. :)


Mi egy internetes fórumon ismerkedtünk, azonos érdeklődési kör révén (lényegében a kedvenc zenekarunkról osztottunk meg meg ugyanabban a fórumban számokat, videókat, véleményeket, stb.). Ez egy elég népes fórum volt, és az egyik tag felvetette, hogy legyen egy "közösségi" topik is, ahol mindennapi dolgokról beszélgetünk, jobban megismerhetjük egymást. Na ebben a topikban tűnt fel, hogy ezzel a sráccal rengeteg mindenben egyetértünk, tetszettek az érvelései, humoros volt, stb. Végül valami miatt elkezdtünk privátban beszélgetni, és egy csomót chateltünk, de abszolút nem "flörtölési" céllal, mert ő akkor még azt se tudta rólam, hogy lány vagyok :D (egyszerűen nem merült fel ez a kérdés :D). Végül egyre személyesebb témákról beszélgettünk (ekkor már kiderült, hogy lány vagyok :D, de képet még nem láttunk egymásról.)


Na, a következő lépés az volt, hogy a fórum "főnöke" szervezett egy találkozót, az egyik koncert előtt. Kb. 10-en mentünk el, köztük a srác és én is. Ezt persze nem nevezném randinak, mert társaságban találkoztunk, egy percet sem töltöttünk kettesben, de akkor láttuk egymást először élőben (előtte képet se). Na, én ott és akkor belezúgtam. :) Külsőre is nagyon bejött, és élőben még jobb volt vele beszélgetni, mint neten. Nagyon kedves volt, okos, vicces, stb. Beszélgettünk sokat, én úgy láttam hogy ő is bír engem, ezért hazaérve vártam, hogy mikor ír rám, elhív-e esetleg, valami...

Én utána másra sem tudtam gondolni, csak rá, a koncerten készült képeket nézegettem róla, és persze epekedve vártam, hogy írjon. Írt is, de "csak" a szokásos témákról beszélgettünk, ugyanolyan barátian, mint előtte, semmi utalás nem nem volt arra, hogy akarna velem kettesben is találkozni. Közben persze arra gondoltam, hogy nem tetszettem neki, mert a találkozóra nem csíptem ki magam egyáltalán, nem gondoltam volna, hogy ott belezúgok egy fiúba... Mondjuk amúgy is olyan lány vagyok, aki soha nem sminkel, egyszerűbb, sportosabb ruhákat hord, stb - szóval utólag nem bántam meg, hogy nem csíptem ki magam jobban, mert az nem én lettem volna. :)

Még 3 hónap telt el úgy, hogy neten jókat beszélgettünk, én egyre inkább vágyódtam utána, de ő semmi jelét nem adta, hogy ő is akarna valamit. Én túl félénk voltam ahhoz, hogy találkozást javasoljak, meg rettegtem attól, hogy visszautasítana. Aztán jött egy következő találkozó, ez is koncerten, ez is társaságban. Oda már úgy mentem, hogy nem reménykedtem, hogy lesz valami, ezért megint nem erőltettem meg magam, semmi smink, sima póló, farmer. Itt is jókat beszélgettünk élően, és nekem annyira tetszett, hogy hazaérve azon gondolkoztam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert túl fájdalmas így napi szinten beszélni vele neten.

Aztán a következő találkozóra alig egy hetet kellett várni. Sokat gondolkoztam, hogy elmenjek-e egyáltalán (megint társasággal persze, nem csak a sráccal), mert csak kínzom magam azzal, hogy ott beszélgetek vele de nem lehet több közöttünk... De végül elmentem, mert azzal áltattam magam, hogy "sima" barátnak, havernek is jó lesz nekem. Hát, úgy alakult, hogy a koncert után leültünk beszélgetni, ő direkt mellém ült, egyre közelebb húzódott hozzám egyszer átkarolta a vállamat (előtte ilyen nem volt), gondolhatjátok, majd kiugrott a szívem a helyéről. :D Egyszer csak azt mondta, hogy menjek el vele egy közeli helyre, mert akar nekem mutatni valamit. Hát itt majdnem elájultam. :D Elmentünk a többiektől, kettesben sétálgattunk kb. fél órát, beszélgettünk, de érezni lehetett, hogy ez most "más" :) Felértünk a város szélén egy dombtetőre, ahonnan nagyon szép kilátás nyílik (este volt), és akkor megcsókolt... (ez volt életem első csókja). Hát, ez történt 3 éve, azóta is együtt vagyunk. Utána valahogy természetes volt egyből, hogy együtt vagyunk, a többiekhez már kézenfogva mentünk vissza. Nem "randizgattunk" utána sem, egyből párként viselkedtünk mert hát ugye akkor már 4-5 hónapja beszéltünk rendszeresen, eléggé ismertük egymást.


A hosszú "esszém" után én csak annyit tudok mondani: ne törődj nagyon azzal, hogy milyen lesz "az első benyomás", úgy menj oda, amilyen mindig szoktál lenni. Hiszen ha összejöttök, akkor sem kéne majd megjátszanod magad előtte,mert tartós kapcsolatban azt nem lehet, ezért szerintem jobb, ha a valódi énedet mutatod. Én jó voltam a barátomnak nulla sminkkel, egyszerű pólóban, farmerben, egy koncerten. Az ellen nem tudsz mit csinálni, hogy ő esetleg másnak képzelt - te nem tudsz más lenni, mint amilyen igazából vagy, ha ő másnak képzelt, az az "ő baja". Add önmagad - ha szoktál sminkelni, akkor most is annyit tegyél fel, amennyit szoktál, olyan ruhában menj, amiben alapból szoktál lenni, stb.

Ha neten jól elbeszélgettetek, akkor szerintem élőben is lesz téma, és a csend sem mindig kínos, ha amúgy jól elvagytok.


Csak nyugi (tudom, hogy ez nagyon nehéz, én is izgulós vagyok), add önmagad, viselkedj természetesen (az se baj, ha látja rajtad, hogy izgulsz - legalább látja, hogy fontos neked a randi). Ha bejössz neki (és persze ő is neked), akkor minden rendben lesz majd, hiszen már van egy netes "alap", lesz miről beszélgetni. Ha nem úgy alakul, akkor se bánkódj nagyon, hiszen a legjobb ha a legelején kiderül, hogy mégsem illetek össze.


Sok sikert, szurkolok! :) Írhatsz nyugodtan, ha bármilyen kérdésed van!


23/L

2014. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, igazán hasznos volt! :) A történetetek nagyon aranyos, mosolyogtam rajta, a jövőben is nagyon sok boldogságot kívánok! :)


Amúgy mi is 3 hónapja ismerjük egymást, mire találkozunk, lesz az 4 is, és attól félek, hogy elfogy a téma :(

2014. jún. 9. 23:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, köszönjük! :)


Szerintem ne félj attól, hogy kifogy a téma. :) Hiába beszélgettek hónapok óta, egy hosszú kapcsolatban akkor sem fogy el a téma, ha napi szinten évek óta együtt élnek az emberek. :)

Sőt, élőben szerintem könnyebb is beszélgetni, hiszen ott bármi szolgáltathat alapot a beszélgetéshez. Nem tudom, hol tervezitek a randit, de pl. egy állatkertben ha az állatok között mászkáltok, arról is bőven lehet beszélni, viccelődni, akármi. Akár egy sima fagyizásból is rengeteg téma lehet, melyik ízt szereted, miért, életed legrosszabb fagyija, kedvenc fagyizód, vicces fagyis sztori.. szóval hidd el, élőben is jönni fognak a témák, ha egy hullámhosszon vagytok, szerintem könnyebben is, mint neten. :)

2014. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam :) Tudom amúgy a józan eszemmel, hogy nagyjából hogy mennek ezek a dolgok, csak most kicsit bepánikoltam, aztán ilyenkor mindenen problémázom - de csak azért, mert ez most fontos :)
2014. jún. 9. 23:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem természetes, nekem legalábbis, de én amúgy is nagyon izgulós vagyok. Pl. a kapcsolatunk elején hónapokig azon paráztam, hogy mikor unja meg, mikor hagy el (túl jónak éreztem őt magamhoz képest :D), meddig képes várni a szexre (szűz voltam, nem akartam elsietni, 4 hónapot vártunk végül, de ő akkor is kérdezgette, hogy biztos akarom-e, ő nem akarta erőltetni). Szóval egy csomó dolog miatt paráztam, de most már persze látom, hogy teljesen feleslegesen. Hiszen nem véletlenül akart velem járni, valószínűleg tetszem neki - ez így hónapok után tudatosult bennem. :D

Veled sem véletlenül akar találkozni az a srác, biztosan tetszel neki, és ha neten már 3 hónapja jól elbeszélgettek, az azért már jelent valamit szerintem. Csak nagyon ne éld bele magad, mert azért élőben mindig kicsit más, meg bárhogy alakulhat, de nagyon-nagyon könnyen lehet, hogy jó irányba mennek a dolgok. ;)

2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Szex után sírt, meg amúgy az egész járásunk alatt mindenért :D Ez volt amúgy amiből végképp elegem lett.

Néztünk valami vígjátékot és hallom, hogy ott pityereg mögöttem. Kérdem: Most meg mi a baj??

Válasz: Úgy félek, hogy elhagysz!


Basszus. Másnap szakítottam vele.

2014. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!