Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párok, akik a neten ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik a neten ismerkedtek! Hogy ment az első igazi randi?

Figyelt kérdés

Merre voltatok, mit csináltatok, miről beszélgettetek, volt-e kínos csend, másabb volt-e, mint a neten (ha igen, miben, és milyen irányban). Minden érdekel. :) Három hét múlva lesz esedékes, de nagyon izgulok, és félek, hogy nem olyannak képzelt, nem olyanra számít a beszélgetéseink alapján, amilyen igazából vagyok (nem viselkedem máshogy neten sem, de akkor is...) Gondolom kicsit zavarban leszek, izgulok majd, szóval nem akarom, hogy rossz legyen az első benyomás, hiszen ilyenkor ez a leginkább mérvadó. :( Tippek, tanácsok? Köszi előre is! :)


21l


2014. jún. 9. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5. Nagyon cuki a sztoritok! :)


Annyit akartam írni, hogy abban nagyon igaza van a másik lánynak, hogy ne öltözz/sminkelj másképp.


Én első felindulásban valami nagyon csinosba akartam öltözni, de barátnőm lebeszélt. Azt mondta, hogy öltözzek szépen, de hétköznapian, és ne legyen kint nagyon semmi testrészem, mert akkor a személyiségem helyett arra fog figyelni.

Ennek jegyében a szokásos sminkemet tettem fel, farmert én egy csinos kockás inget húztam.

Egyetlen dologban "csaltam", kivételesen kiengedtem a hajam. Írtam, meg is lett az eredménye, csupa kóc volt :)


Kb. így öltöztem:

[link]

2014. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is neten ismertem meg a páromat, mindketten elváltak vagyunk. Váltottunk pár emailt, azért elhívtam egy kávézóba. Nagyon tetszett, pont az a kis aranyos, szőke hajú, kék szemű, formás nőtípus, aki az ideálom. És emellett értelmes is. Szerencsére én is bejöttem neki, és közben kiderült, hogy vannak közös ismerőseink, úgyhogy onnantól volt rengeteg téma is. A második randin már elcsattant az első csók is, három hétig vártunk a szexszel, ami szerencsére fantasztikus mindkettőnk számára. Most tartunk ott, hogy elkezdtük a baba projektet, mert egyikőnknek sincsen, de egymással képzeljük el az életet. Házasodni nem akarunk ismét. Ő 28N és 32F vagyok. Szóval nekünk nagyon bejött. :)
2014. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is! :)


Utolsó, nektek is gratulálok, és sok sikert a babához :)


Egyébként eszembe sem jutott, hogy máshogy öltözzek/sminkeljek, mint ahogy szoktam. 1, A képek alapján tudja, hogy öltözöm, hogy sminkelek, így ismert meg, ahogy vagyok, felesleges lenne mást mutatni, mert nem is arra számít gondolom, meg minek, még ha jobban is tetszenék neki úgy, a mindennapokban nem olyan vagyok, szóval értelmetlen, 2, Mivel az nem én lennék, kényelmetlenül is érezném magam, hiányozna a megszokott komfort, ami ronthatna a közérzetemen, kisugárzásomon is.

2014. jún. 10. 19:34
 14/14 A kérdező kommentje:
Na, el is feledkeztem erről a kérdésről. A randi szerintem jól sikerült, együtt aludtunk ( nem volt szex), egész éjjel beszélgettünk, ölelkeztünk, simogattuk a másikat, csókolóztunk. Minden jó volt. Viszont alapvetően nagyon fájdalmas lett a vége ennek az egésznek, hiába történt lassan 3 hónapja, még mindig magam alatt vagyok. Tudnék rengeteget mesélni, de felesleges, annyi a lényeg, hogy nagyon fáj, nagyon szenvedek, nagyon sokat sírtam már, még most is sírok, teljesen tönkretett ez az egész, hatalmas törés volt az életemben. Egy levél által jutottam vissza ide, ehhez a kérdéshez, kicsit bele is nyilallt a szívem közepébe... :)
2014. szept. 23. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!