Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Egész helyes vagy", ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egész helyes vagy", ez szerintetek pozitív vagy negatív egy nő szájából?

Figyelt kérdés
Azt jelenti, hogy tetszem, vagy inkább azt, hogy "egész helyes vagy, de nekem nem az esetem.."?
2014. jún. 10. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sohasem az a lényeg, hogy mit mond egy nő, hanem hogy azt milyen hangsúllyal mondja.
2014. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk csak írta.
2014. jún. 10. 22:01
 3/9 anonim válasza:
Én személy szerint ezt akkor írom ha nem akarom megsérteni de nem az esetem a srác... De leget hogy ő jónak gondolta :)
2014. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk csak írta.

Ne számíts túl sokra...

2014. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
flegmázik, és azért nem mondja egyenesen, vagy úgy érezte, hogy nyiltakoznia kell a külsődről, ezesetben rossz a helyzet.
2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ebben a szövegkörnyezetben annyit tesz, hogy jobban nézel ki SZERINTE mint az aki ronda/nem vonzó. Sokat nem remélnék tőle, ez kb inkább ilyen...egész helyes vagy ahhoz képest hogy... és ide bármit oda lehetne már írni kb... vagy egész helyes vagy, de nem ütöd meg a mércém. Nem igazán látok olyan lehetőséget ami pozitívan hangozhatna. De ez persze az ő véleménye.
2014. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez olyan kb megdugnálak oké de mondjuk nem járnék veled.

és pozitív

2014. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: az gondolom világos, hogy lányra nem szokták mondani hogy helyes...ergo pasiról van szó, arra meg 1 nő se gondolna úgy hogy "megdugnálak de járni nem járnék veled..."
2014. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De
2014. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!