Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jutok tovább sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok tovább sosem a szimpla beszélgetéseknél?

Figyelt kérdés

Kezdeményzek a csajoknál, de some jutunk tovább a beszélgetéseknél. Mindig én keresem őket, ők nem tesznek semmit.


Nem nyomulok eléggé, vagy mi lehet a baj?



2014. jún. 14. 03:02
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:
51%
Nem vagy pénzes tahó csőgatyás disz**zi... Ennyi a bűnöd
2014. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos nem teszel jó első benyomást, túlságosan nyomulsz, látni rajtad, hogy mindent megtennél, hogy felszedd őket, bénán próbálkozol, vagy nem elég megfogó a külsőd
2014. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezen hogy tudnák változtatni?


Hogyan tegyek jó első benyomást és szerinted milyen az a próbálkozás, amelyik nem béna?


Ez most komolyan kérdezem, mert tényleg elkell a segítség. Ahhoz, hogy változtatni tudjak, pontosan tudnom kell, hogy mi a baj.

2014. jún. 14. 13:53
 4/10 anonim válasza:

Attól függ,hogy milyen lányokra nyomulsz..Én speciál lány vagyok és nem vagyok elkényesztetett liba.Nekem is vannak követelményeim,de nekem nem kell hogy gazdag legyen..stb..

Meg ne látszódjon rajtad,hogy nyomulsz..NE LEGYÉL PINCSI KUTYA..:D

2014. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg olyat kerestem amelyik nem ronda és van legalább egy kis esze. Azóta benőtt a fejem lágya és tudom, hogy ilyen nő nem létezik.


Így most már csak olyat keresek amelyik jól néz ki. Nem számít már, hogy mennyire idióta. De még ilyet sem találok. Bár nyilván nem nézek ki jól.

2014. jún. 15. 19:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán van olyan csajozós téma, amivel garantáltan fel lehet szedni őket?
2014. jún. 17. 20:54
 7/10 anonim válasza:
Ne akarj valakinek imponálni azzal h felszedsz egy irtó "dögös" csajt...Vannak még olyan lányok akik szépek és eszük is van... Légy önmagad és ne akarj feltűnően tökéletesnek tűnni.És a női büszkeség (már akiben még van) azt nem "engedi" hogy mi kezdeményezzünk....ez a fiúk dolga/dolga lenne.
2014. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem rengetegszer személyesen is és netes társkeresőkön is.


Amikor beszélgetek lányokkal, akkor nem látom, hogy érdeklődnének utánam. Semmi erre utaló jelet nem látok, mint ahogy azt sem, hogy ha beszélünk 1-2 alkalommal, akkor legalább egy minimális erőfeszítést tennének azért, hogy legyen folytatás. Netes társkeresőkön, pedig vagy nem válaszolnak, vagy csak szimplán közlik, hogy nem nyertem.

2014. jún. 17. 23:07
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért nem működik nálam ennyire ez az egész. Tényleg ennyire ronda vagyok, vagy mi?


Vagy tényleg ennyire szórnom kellene a pénzt és a legdrágább cuccokban járni? Mindegy, hogy-hogy néz ki, csak látsszon rajta, hogy jó drága volt.

2014. jún. 17. 23:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Talán nem veszik észre, hogy nyomulok rájuk és akarok valamit? Ennyire nem lehet lehetek láthatatlan a számukra, vagy igen?
2014. jún. 17. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!