Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne csinálnom? Lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Lépjek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályunkban akin tetszik nekem és van egy olyan érzésem hogy én is neki,viszont nem vagyok biztos benne. Ha tévedek még 3 évig hallgathatom az osztályban ezt a bakit. Mit kéne csinálnom? Írjak rá? Vagy hagyjam?


(abból gondolom hogy tetszem neki hogy az utóbbi időben elkezdett egy kicsit flörtölni velem meg ilyesmi, régen piszkált, szerintem azért h felkeltse a figyelmemet)


15/L



#tiniszerelem #osztálytársi szerelem
2014. jún. 14. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez hülyeség, hogy utána meg "hallgathatod". Ha nem váltok el rosszul, akkor nincs gond. Én ugyan így voltam. Nem szólt senki.... :D

Hogy mit kellene csinálnod? Én akkoriban, csak beszélgetni hívtam el őt a partra, aztán lett második alkalom is, a végén meg felkiáltottam, hogy basszus, randiztunk. Addig le sem esett. :D Aztán, hogy mi lett a végkimenetele azt meg már egy hosszú történet. Beszélgess vele sokat, és érezni fogod. Ha meg nem akkor csak hívd el egy beszélgetésre, ott meg már meglátod, hogy tovább lép-e, vagy mit reagál rá.


Ha gondolod írhatsz privátot és próbálok segíteni.


Sok sikert.


21L

2014. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. jún. 14. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy senkinek nem mondja el,még akkor se ha azt mondja nem.
2014. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!