Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem mondja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem mondja ki hogy velem szeretne lenni, csak elpoénkondja az egészet, ennek ellenére keres, és mindig együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció. Körülbelül 4-5 hónapja ismerjük egymást, elméletileg 2-3 hónapja "járunk".

Korábban volt egy fiú aki tetszett neki, és ugye a tévhit, hogy első szerelem, bla bla bla. Már egy éve, bele szerelmes elméletileg, de neki azóta is barátnője van akivel évek óta jól elvannak. Inkább szerintem plátói szerelem.

Én lennék neki az első komoly, de úgymond "második barátja".

Már aludtunk együtt többször is (csak tipi tapi volt) meg egyszer sikerült kihozni egy csókot is, ezidő alatt. Továbbiakban csak simogatás, és puszilgatások szoktak lenni. A közös ismerősök is hülyének néznek,mert ugye kézenfogva, meg mindig együtt vagyunk, de mégse tudja mi legyen a kapcsolatunkkal.

A többiek aranyosak, mondják hogy egymáshoz illünk, stb. stb. Ők tán jobban akarják az egészet mint mi.

Egyébként pedig mindig keressük egymást, sokszor együtt vagyunk, vagy ha esetleg nem, akkor tudunk mindent egymásról.

Én már próbáltam választ kicsikarni belőle:

Nem keresem, nem reagáltam rá, de akkor hetekig csak ő keresett... végül, egy kis szünet által, találkoztunk ismét, és ugyanolyan a kapcsolat mint volt. Nem jutottunk továbbra sem egyről a kettőre.

Elmondása szerint, szeret velem lenni, gondolom vonzódik is hozzám (mivel akkor nem ölelgetnénk, puszilgatnánk egymást), de nem ad konkrét választ a kérdésemre, hogy most akkor mit akar tőlem, vagy mit nem. Mindig csak elpoénkondja az egészet.

Egyébként kicsit visszahúzódó lány, és nem sok fiú ismerőse, meg nem sok ismerőse van. Nem is olyan aki fűvel fával összejönne...

21F/21L


Ez olyan félig barátság extrákkal dolog, vagy inkább csak jó ha van valaki, de mégsem akarunk a másiktól semmit??

Ha 2 hónapja nem tudja eldönteni hogy mi legyen, akkor már úgy gondolom nem lesz semmi az egészből. Jól gondolom?

Vagy hogyan csikarhatnék ki viselkedéssel, vagy valamilyen tettekkel választ tőle?

Már kezd engem is frusztrálni a dolog. Már én sem tudom mi legyen... Egyébként ha végleg lelépnék tőle, biztos hiányoznék, ezt már most látom. De az 1 hét sem nagyon tette meg a hatását, olyan szempontból hogy nem jutottunk egyről a kettőre.

Ne haragudjatok, ha hosszúra sikeredett.


2014. jún. 14. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy elvileg legutóbb azt mondta, időre van szüksége...
2014. jún. 14. 17:39
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak nem tudja még maga sem hol tartotok mivel ugye eddig "baratok" voltatok. Semmiképpen se add fel és szerintem ha adja magát az alkalom.egyenesen kell vele beszélni és kérdezni :D
2014. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!