Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretnék együtt lenni egy lánnyal? Úgy, hogy én is lány vagyok.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, volt már több kapcsolatom is, és mindig a fiúk felé vonzódtam. Soha nem gondoltam semmire a lányokkal, nekem mindig is a fiúk tetszettek.


Aztán megismerkedtem egy lánnyal, akivel a munkahelyemen sokszor találkozok (egy folyosón dolgozunk). Eleinte nem is kedveltem, kicsit okoskodó, mindig mindent jobban tudó lánynak gondoltam. De aztán elkezdtünk beszélgetni, és jó barátnők lettünk. És nem tudom mi van velem, de tetszik nekem. Nagyon. Néha úgy érzem, bármit megadnék, hogy vele legyek. Neki sincs most éppen barátja, de volt már, és nem mertem még rákérdezni, ő hogyan viszonyul a lány lánnyal dolgokhoz.


A legdurvább, hogy mással nem tudnám elképzelni, még a hideg is kiráz a gondolattól, de vele igen. Mit tegyek? Hogy felejtsem el? Muszáj lenne, mert ha ez kiderül, félek, hogy ő is, a családom, a barátaim, mindenki megbélyegezne... És tuti, hogy nem vagyok leszbi, mert más lányra tényleg nem tudok úgy gondolni, csak rá.



2014. febr. 6. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát próbálkozz, mint egy fiúval. 1-2 érintés, mosoly, hívd el munka után valahová. A végén meg hívd át magadhoz.
2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, tehát én is csak egy valakivel tudnék együtt lenni (aki szintén nő), mással el se tudnám képzelni. Rákerestem erre konkrétabban és igazából itt rárakják az emberre a biszex jelzőt, pedig ez igazándiból pánszexualitás. Legalábbis én így gondolom ezt. Viszont az más kérdés hogy vele vagy, de el tudnál vele képzelni szexuális kapcsolatot is??
2014. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, el. Legalábbis most úgy érzem, hogy ha úgymond választhatnék a világon bárkit, akivel lefeküdhetnék, ő lenne az. :) Jobban akarom őt, mint bármelyik férfit, de tényleg csak őt!


Persze eszembe jutott már, hogy mi lenne, ha tényleg oda kerülne-e a dolog, nem rémülnék-e meg. De most úgy érzem, nem. Csak nagyon félnék, hogy visszautasítana, és megalázottnak érezném magam. Pláne, ha mások is megtudnák :/ Elég konzervatív családból származom.

2014. febr. 6. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, teljesen egyezünk akkor ebből a szempontból, én is így vagyok :) De nem vagy leszbikus, efelől megnyugodhatsz :)
2014. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy alakíts ki egy kapcsolatot felé. Akár a konyhában kávézás közben vagy ebédszünetben ha lehet, valahogy próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele. Aztán ha lehet akkor próbáld meg átemelni a dolgot a munkahelyről a privát szférába. Meló után, és mint egy férfinél, egy egy érintés, és figyeled, hogyan viszonyul. Negatívan, semlegesen vagy pozitívan (azaz ő is néha megérint, úgy ér hozzád, hogy félreérthető legyen), ilyesmi. Aztán ha olyan a kapcsolat el lehet mondani annyit, hogy téged érdekelnek a lányok is. Mindegy, hogy téged mint nő csak ő érdekel, de ezt nem kell az elején ellőni. Csak úgy általánosságban, hogy a lányok ellen sincs kifogásod. Ha jól fogadja, akkor lehet tovább menni az úton. Érdeklődni, hogy ő hogy van ezzel. Volt e már valami, vagy elképzelte e már ilyesmi. aztán ha nem zárkózik el akkor ráhajthatsz. Időigényes és energiát kell belefektetni. De ha nem akarsz elé állni és nyíltan megmondani, hogy mi van akkor rá kell fordítani az időt és az energiát.
2014. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Szinte tudtam hogy majd le leszek pontozva. Valahogy, ezen az oldalon azokat az embereket akik őszinték, és mondjuk az igazságot mondják azokat lehúzzák, akik meg hülyeséget, őket meg felpontozzák. De tényleg ha valaki nincs tisztába azzal a fogalommal hogy pánszexuális, nem lepontozni kell az embert hanem inkább utána olvasni, hátha rájön az illető hogy mégis csak igazam lehet. Több éve vagyok úgy mint a kérdező, csak egy nővel tudnék elképzelni komolyabbat, a többi vagy más nővel még bele sem tudok gondolni abba hogy esetleg lefeküdjek vele vagy valami. Ezért írtam azt, hogy ha ez nem biszex vagy leszbikus... De azért mert valaki ennek a jelentésével nincs tisztában, vagy nem tudja mit jelent ne a másikat húzza már le, hanem inkább nézzen utána. Egyébként kérdező, téged sem akarlak megbélyegezni ilyesmivel, csupán segíteni próbáltam, mivel az írásodból kiderül, hogy zavarna ha leszbikus lennél, de egyébként az biztos hogy nem vagy, mivel a férfiak is vonzzanak.
2014. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak az előttem szólónak, aki a pánszexualitást emlegette. Sokkal gyakoribb, mint hinnénk, hogy egy egyébként heteroszexuális ember elkezd vonzódni egy bizonyos azonos neműhöz. Csak, hát az ilyesmiről nagyon kevesen beszélnek.

Leszbikus létemre csupán egyetlen olyan barátnőm volt eddig, akiről konkrétan ki lehet mondani, hogy leszbikus, a jelenlegi sem az. És nem, nem azért, mert rájuk másztam, kifejezetten nem vagyok kezdeményező típus. :) Egyszerűen így alakult, megszerettük egymást, és nem érdekel, más mit mond. Átlagosan 2-3 éves kapcsolatok voltak ezek, a jelenlegi barátnőmmel is nemsokára a harmadik évben járunk. A baráti társasága már az én baráti társaságom is, egyedül az anyukája necces, de ő egy teljesen külön téma. A fogadtatás egyedül a családban (urambocsá' munkahelyen) lehet problémás (de ott sem feltétlenül) - azok a "barátok", akik emiatt kevésbé szeretnek mindenfajta lelkiismeret-furdalás nélkül lecserélhetők értelmes emberekre.


22L

2014. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, a lényeg, hogy nekem hasznosak voltak. Jó volt kiírni magamból ezt a dolgot, és valahogy most meg is nyugodtam kicsit.


A hét második felében Ő szabadságon volt, de a hétvégén átgondolom ezt az egészet, és jövő hétre szerintem tényleg megfogadom a tanácsokat. Kicsit azért izgulok, nem tudom mi lesz ebből.


De nagyon köszönöm még egyszer :)

2014. febr. 7. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld meg kideríteni, hogy viszonyul a lány-lány kapcsolatokhoz. Ne add fel. Lehet hogy szerencséd lesz. És ne félj attól amit érzel még ha lány iránt is érzed, és azzal se foglalkozz hogy ki mit gondolna rólad. Közhely...de hallgass a szívedre! :)
2014. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!