Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha olyan pasi akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan pasi akar randizni velem akihez valójába nincs is sok kedvem?

Figyelt kérdés

Igazából elég hamar letámadt ezzel a dologgal...Helyes a srác meg minden de igazából nekem nem az ilyen srácok jönnek be...ráadásul én elég jobboldali beálítottságú vagyok(külsőre nemlátszik)de ő ezt nemtudja...de a találka alatt biztosan szóba kerülne.Ráadásul attól is félek hogy átver vagy valami hasonló....de ha kihagynám ezt az alkalmat a fiúval lehet hogy később megbánnám.Nemtudom mitévő legyek,mert a srácot se ismerem olyan jól...

16/L


2010. jan. 2. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha nincs kedved, meg úgy gondolod hogy úgysem akarsz vele semmit akkor mondd meg neki finoman, hogy nem, de ha érdekel valamilyen szinten, akkor menj el, nem kötelező a folytatás:)
2010. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozhatsz vele, hiszen egy találkozó után nem kötelező a kapcsolat. Mondd neki, hogy szimplán csak meg akarod ismerni. Aztán majd kiderül, hogy szerinted összeillesz-e vele! :)
2010. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen... csak én azért nem akartam találkozni vele, mert tudtam, hogy többet akarna, de nekem meg van barátom, akiért odavagyok. viszont nagyon rendes srác volt, így végül elmentem, és nem bántam meg, mert jól elvoltunk.
2010. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!