Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen ha egy pasi elhivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ha egy pasi elhivott randizni es en nem merek elmenni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy en a neten ismertem meg de vannak kozos barataink akik nem igazan helyeselik a dolgot hogy en vele legyek mert nem a angyalka, de nekem valahogy az ilyen pasik tetszenek es o nekem elegge bejon, de meg nm ismerem jol! Mit tegyek menjek vagy ne? Kerlek segitsetek!!!
2011. aug. 13. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha bejön akkor mindenképp menj el jobbat nem tudok mondani
2011. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rossz fiúk csak kezdetben vonzóak. Többet szenvedsz mint amennyit boldog vagy vele. Állítsd le a hormonokat, úgysem működne a dolog. Keress mást.
2011. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyszer élsz! menj el, ismerd meg... aztán lehet, hogy nem is fog bejönni a randi után. inkább menj el, minthogy azon gondolkozz mi lett volna ha elmész és összejöttök és nagy a szerelem,stb... max jó tapasztalat lesz :)
2011. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igaza van mind harmotoknak de most telleg nm tudom mert felek ish aze de el ish mennek vele
2011. aug. 13. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne halgass másojra. Egy próbát megér, veszteni nem veszthetsz semmit. Ha bejön neked és nem egy állat a srác, akkor menj el.
2011. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem áll fenn a veszélye, hogy elrabol, megerőszakol.. akkor menj el nyugodtan :D Személyesen sokkal többet tudhatsz meg róla, mint neten keresztül.. én mindig úgy voltam vele, hogy kikérem mások véleményét, aztán mégis azt csinálom, amit én akarok.. ezzel azt akarom mondani, hogy a te életed, éld úgy, ahogy te jónak látod, ne mások kedve szerint! ;)
2011. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi es lehet hogy igazad van utolso de azert jobb ha eloszo masokat is meghalgatok
2011. aug. 13. 21:04
 8/10 anonim válasza:

16/f vagyok


Én egy elég balhés társasággal "nőtem fel" de még mindig vannak különféle bahéim ... de amikor egy lány jön a képbe akkor teljesen más vagyok és ezt sokan nem hitték el de mikor esályemvolt h bebizonyitsam akkor összejötünk és egy szent voltam ugy hogy szerintem próbáld meg ha a srác szeret anyira mint én szerettem a b.nőmet akkor nem fog balhéba keveredni

2011. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MENNY EL!!!!!!!
2011. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkinek es jo otlet foleg utolso elotti koszi szepen a biztatast es el fogok menni! holnap megyunk
2011. aug. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!