Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tetszik a több szépségver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik a több szépségversenyen is sikeresen szerelt Dorottya?

Figyelt kérdés

2 képsorozata is van. Kattints a képekre és előjönnek!

[link]

10-es skálán hányast adnál Neki? Én 8; 9 körül.


2010. jan. 3. 00:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sztem nem szép az arca és túl vékony, undorító h ennyire kilátszanak a bordái:S 3 pont. Tényleg nem kell messzire menni h sokkal szebb csajokat lásson az ember.
2010. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Erős jóindulattal 5 pont.
2010. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én ismerem, találkoztam élőben vele, közelemben lakik.

Amúgy nem túl nagy durranás és bocsánat azért, de nagyon elvan szállva magától. Ez nem csak az én véleményem.

2010. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

hát nekem baromira elegem van belőle. A mi sulinkba jár , most végzős. Én még életemben nem láttam ekkora bunkót. Ráadásul teljesen el van szállva magától az egyetlen film miatt amiben szerepelt(Álom.Net) , pedig a film sem jó és még nem is vmi fontos szerepet kapott.

De persze aki csak a képeit látja vagy szépségversenyen az ilyeneket nem tudhat........azt persze nem tagadom, h szép, de ilyen belsővel inkább a közelembe se jöjjön.

2010. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Napisz@rosan mondva: Sunáznám XD

tehát 2 pont XD

Tipikus beképzelet p1cs@! Bár lehet, hogy csak a féltékenység beszél belőlem, mert én soha nem voltam ilyen "népszerű". Fene tudja... Nem mintha szeretnék fiú létemre szépségkirálynő lenni XD De szóval értitek.

Amúgy, ha jól tudom most meg a TV2 áll az alku műsorában "játssza" az elérhetetlen csaj szerepét. De szerintem nem nagyon kell megjátszania a bunkót, elég ha magát adja..

Én azt is hallottam, hogy rendszeresen eltaknyolt a folyosón a magassarkúi miatt XD

De nem kell meglepődni azon a sulin sem, mivel nagyképű kőrösiek, tázláriak meg főleg vadkerti "arcok" járnak oda. Tisztelet a kivételnek persze.

2010. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szúrnáám a fosójáátt!!:D:D:D
2010. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Megnéztem az iwiw-en is, ott is vannak képei. Jó alakja van ugyan, de tényleg nem valami aranyos az arca. Felső ajka túl keskeny. De amilyen beképzelt, önelégült szöveget nyom le az iwiw-es adatlapján... Nos, az mindent elárul. Olvassátok el!

Képei: [link]

2010. jan. 3. 23:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is 8-9 körülit adnák neki pontszámnak, nagyon lenyűgözőnek kell lennie ahhoz hogy 10es legyen.
2010. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én 10-ből 2.

Undorító az alakja, semmi női forma, gebe. A feje pedig pocsék, még az átlag is szebb nála. Nekem olyan primitív kinézete van. Közönséges.

2010. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ nála sokkal szebbek is vannak, 6-7
2010. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!