Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác akivel egy suliba járunk, de egy szót se szóltunk egymáshoz soha, viszont pár napja rám írt facebookon és rengeteget beszélgettünk. Nagyon megkedveltem. Végül elhívott randira. A kérdésem az lenne, hogyan viselkedjek, mennyire lehetek nyitott, személyes dolgokba mennyire mehetek bele? És mi van ha beüt az a bizonyos 'kínos csend'? Nekem ez lenne a legelső randim, nem akarom elszúrni.Neki volt már kapcsolata és a volt barátnőjét is ismerem.


Én 15L Ő 17F



2014. jún. 16. 11:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha már itt tartunk, hogy a legkönnyebb szakítani? Az megfelelő ha az igazat mondom? És ha túl messze vagyunk hogyan csináljam meg, hogy találkozhassunk és ne tűnjön randinak? Tudom hogy ez egy új kérdés is lehetne de szinte témánál vagyunk :D
2014. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!