Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztálytársam hosszú idők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam hosszú idők óta engem néz, állandóan, és ő nekem nagyon nem jön be, mi a teendő? 17/f

Figyelt kérdés
Állandóan engem néz, és értem én, hogy bejövök neki, de már nagyon zavar. Nekem ő egyáltalán nem jön be, és soha nem is fog. Testre, és belsőre egyaránt taszít. Mit tegyek? Hordjam le, vagy értessem meg vele, hogy rohadtul nem fog nekem bejönni soha a büdös életbe? <-- bocsi csak tényleg nagyon zavar már...

2014. febr. 21. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az miért zavar ha néz? Ne foglalkozz vele. Ha bepróbálkozik akkor meg normálisan utasítsd vissza.
2014. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást
2014. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
koptasd le!
2014. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.Kb 3-4 lány is nyitna felém,én csak szimplán figyelmen kívül hagyom őket.Ha ellenségesen reagálod le akkor,azal megbántod,semmi képp ne törd össze egy lány szívét se,nem tehet róla hogy tetszel neki,majd előbb utóbb megérti ugyis..
2014. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fektesd meg ès kész.

XD:-)

2014. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NE hagyd figyelmen kívül! Az nagyon szrul esik. Inkább mond meg neki, sokkal kvittebb megoldás.
2014. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!