Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, szerintetek kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek kiábrándító, ha egy csaj szereti a szalonnát, a hurkát, a húsos kolbászt vagy a disznósajtot?

Figyelt kérdés
Van, aki nem meri megenni a barátja előtt?

2014. jún. 17. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a barátot cserélném le, aki attól undorodik, amit megeszek...
2014. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem,nincs abban semmi.
2014. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mi a baj ezzel?
2014. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ramcsiii ***** válasza:
100%
Most komolyan? Azért ne egyek mert neki valami nem tetszik? Mert akkor mehet..
2014. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
nem, sőt! végre nem egy zöldséges aki minden falat után mérlegre pattan és éhezteti magát! nekem inkább a nőiesen teltek jönnek be, nem a papírzsebkendő zabáló szolárium szökevények :)
2014. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: 21F
2014. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lányba nem úgy kell belekönyörögni a kaját. Elég ciki tud lenni, ha megbeszéljük, hogy elmegyünk kajálni aztán csak húzza az orrát miközben én eszem, mert neki nem szabad ésatöbbi...

Amúgy meg csak egye ha jól esik neki! Na meg is jött a kedvem, azt hiszem csinálok egy kis szalonnás tojást :D

2014. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha őt sem zavarná, hogy én nem eszem meg az ilyesmit.
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a hurkát:D mennénk együtt kajálni:))18/F
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sün!! ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy lány nem túl finnyás ;) A fentiek finom ételek, miért ne ehetné őket egy lány a barátja előtt. Aki szerint meg ez nem nőies, az nem elég férfias!
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!