Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te össze jönnél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te össze jönnél egy olyan lánnyal, aki úgy öltözik mint egy bohóc? Mit tegyek? Gáz megjelenni vele akárhol!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki érdeklődik irántam, de úgy öltözik mint egy bohóc!

Terep színű top, kék cicanadrag, és bokáig erő cipő!

Meg télen valamilyen puli kutya ,szerű kabát, gumi csizma, meg csöves sapka.

És többen is mondták, hogy ez hogy öltözködik, meg gáz, tróger a csaj stb.


Külsőre nem csúnya, de a ruhái tényleg nevetségesen röhejes! Bár r nem vagyok stylist, de ciki vele mutatkozni!

Mintha bele túrna a szekrénybe, és azt venné fel ami a kezébe került, nadrág, majd bele túr a toppok közé, majd cipő...


Mit tegyek? Mentálisan rendben van a csaj, de hogy öltözködni nem tud, az valószínű!

Ruha teszi az embert? Vagy mem s ruha teszi az embert?


Ti. Mit tennétek? Szólnátok neki, hogy nem így kell öltözködni? Végül is nem az én dolgom nem? Ha ő neki jó így...

18 éves a lány!

19f



2014. jún. 19. 20:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért becsülöm az ilyen embereket, mert megvan hozzá a merszük, hogy érdekesen nézzenek ki, gyakorlatilag tesznek rá, hogy ki mit gondol róluk. Én is szeretném elérni azt az állapotot amikor egyáltalán nem érdekel már, hogy a több száz idegen akik közé bemegyek egyetemre mit sutyorognak és vigyorognak a hátam mögött amikor elmegyek mellettük balett ruhában férfiként például. Az milyen lelki békére utalhat apám...
2014. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi a embert


majd változik...vagy nem...majd ki növi:D

2014. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az öltözködését nem te határozod meg, ez egyértelmű. Ne szólj emiatt. Döntsd el, hogy ennek ellenére szeretnél-e vele randizni.

Jó eséllyel egyébként ez nem tart sokáig, idővel az ember megtanul öltözködni, de az nem egyszerű dolog :)

2014. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg nekem, én szívből tudnám őt szeretni!
2014. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Azt mondod érdeklődik irántad...ha ilyen véleménnyel vagy róla vagyis az öltözködéséről, akkor jobb ha hanyagolod a lányt... van stílusa, ezzel nincs baj, de ha neked ennyire taszít ez, akkor nincs miről beszélni... Nyilván ez az ő egyénisége, nem fogja feladni...
2014. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Last man standing véleményét osztom! :) Nőként is rosszul vagyok a futószalagon gyártott nőktől.

21Nő

2014. jún. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Laura1417 válasza:
Neked bejön a csaj?Mert ha igen akkor fogadd el, hogy ilyen!
2014. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha kételyek gyötörnek bele se menj a kapcsolatba szarul fog elsülni! Tudom így jártam én voltam a hülye és hasonló ok miatt, mint amit te írsz itt. Már nagyon bánom hülye voltam, de késő :(
2014. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki tetszik, azt értem arc-test-ruha-stílus-humor- ill. minden egyébre. Összességében nézem az embert, és ha úgy bejön, akkor oké, ha nem, akkor el sem indul semmi. Túlragozod. Igen vagy nem? Ennyi.
2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!