Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikortól, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól, ill. mennyi idő után jut el egy pasi addig, hogy felvállal egy új kapcsolatot a külvilág felé?

Figyelt kérdés
felvállal, kapcsolat
2014. jún. 19. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi amikor összejöttünk, azonnal felvállaltuk.

Minek titkolózni vagy szégyenkezni? Ez egy természetes dolog.

2014. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Gyerekes dolog rejtegetni, szégyellni.

Bár ismerek egy párt, 20-21 évesek, és nem képesek felvállalni a másikat. Elég szar állapotban is van most a kapcsolatuk...

Vond le a konklúziót magadnak.

2014. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem igazán.

Szégyenkezne ez által?

Szerintem a többség ezt egyből felvállalja.

2014. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Számomra is az lenne természetes, hogy azonnal, max. az első szex után, de inkább előtte (nő vagyok). Mi februárban ismerkedtünk össze, de még az anyukája sem tud rólam, és ezt megalázónak érzem, olyan, mintha egy "nőcske" lennék. Én azonnal felvállaltam őt.
2014. jún. 19. 21:44
 5/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
20+ mindketten
2014. jún. 19. 21:51
 7/20 anonim ***** válasza:
ÉS senki nem tud rólatok, csak a házban vagytok aztán alválnak útjaitok, se haverok előtt se senki előtt sem?
2014. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Ugyanabban a városban születtünk, de ő most máshol él albérletben. Abban a városban ismeretlen vagyok, így az utcán megfogja a kezem. Ha hozzám jön hétvégére, otthon nem is szól, hogy leutazik, állítólag azért, mert "velem szeretne tölteni minden percet" (kamuszagú). A családja, barátai nem tudnak rólam, legalábbis én úgy tudom.
2014. jún. 19. 21:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esetben mindig 2 lehetőség van.


Vagy csak szexre kellesz neki meg unalom ellen, a többit meg csak megjátssza.


Vagy szégyell benned (pölö a viselkedésedben) vagy rajtad valamit.

2014. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok. :( Ez így szerintem nem normális.

Én elhiszem, hogy idő kell neki meg minden, hogy tudja, mit akar, de ez akkor is túlzás. Nagyon zavar ez az egész.

2014. jún. 19. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!