Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a szomszéd csajjal?

Figyelt kérdés
17 vagyok és régóta ismerem már, mindig van egy jó közös témánk. Multkor átmentem, beszélgettem vele a hétköznapok dolgairól, és mikor hazamentem azt mondta, hogy nagyon örült hogy átmentem. Néhány nappal ezelőtt azt mondta szeretne velem eljönni biciklizni, úgy is lett, elmentünk egy szép tóhoz. Ő nagyon is tetszik nekem, de nem tudom, hogy tetszek-e neki.

2014. jún. 21. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted azért akar veled menni biciklizni,beszélgetni mert nem tetszel neki?
2014. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak bizonytalan vagyok egy kicsit
2014. jún. 21. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ha még ő hív el téged erre-arra és még ez után is gondolkoznod kell...


Min gondolkozol? Hogy túl messze lakik és sok lenne az utazás? :-D

2014. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minimum anyit tegyél meg hogy mész ha hív, de hívd te is néha nehogy azt gondolja h te nem akarod. néha megihatnátok valamit és a sok biciklizés fáradalmai miatt kicsit nekitámaszkodhatsz amikor pihiztek. vagy ha betudtatok ruhni akkor hasára is hajthatod a fejed azzal az indokkal hogy kivagy. megfogja érteni mert ő is kilesz a piátol és meg fog érteni :')

a lényeg hogy az érintés hozhat ki érzelmeket az emberekböl. ilyesmikkel talán kihozhatsz te olyanokat a csajbol amiket korábban nem tapasztalt, és ha azt tapasztalja hogy mégis jó volt a közelséged akkor kívánhatja is már.

2014. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja es elobb nezd meg a "Szerelmem a szomszedom" c. filmet. A foszerepben egy veled egykoru fiu :D
2014. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!