Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyszer már bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már bevallotta akkor utána miért tagad? Miért rúg belém folyamatosan?

Figyelt kérdés

Megtudtam,hogy a barátom pár napja megcsalt és emellet nős is .

Engem hibáztat most,hogy magamnak köszönjem,én üldöztem el magamtól azzal,hogy veszekedtem vele,én nem akartam vele sose találkozni,nem engedtem közel (ha állandóan csak azzal volt elfoglalva ami a lábam között van hogy akart megismerni?) én sem vagyok különb,állítása szerint csak a pénze miatt voltam vele,ne őt hibáztassam ,az volt a mentsége nem bírta már szex nélkül és csak véletlen feküdtek le egymással . Ezt még pár napig állította mára viszont azt mondta ,hogy igen hajnalban ment haza de csak kártyáztak ,legalább 10-en voltak és a csaj párja is ott volt. Előtte még azt mondta a csaj pasija külföldön maradt.

Nagyon jól tudta,hogy bár szerettem volna úgy is együtt lenni vele,de nem olyan körülmények között,hanem mikor már együtt élünk,mert azzal etetett ,hogy együtt fogunk élni,mindenáron gyereket akart tőlem. És úgy nem igazán volt kedvem együtt lenni vele ha állandóan erőltette. Veszekedtem vele igen nem tagadom,de azért ahogy nagyon sokszor viselkedett velem. Ő szexmániás,nekem kevesebb szex is elég,emellett tudta jól,miért kevesebb a libidom,sokszor erőszakos volt velem,és ha ellöktem magamtól ő volt megsértődve és hisztisnek nevezett . Nagyon sokszor úgy éreztem mindjárt megerőszakol. Ha pedig történt vmi (maga az aktus sose)nem volt elég. Sokszor volt úgy,hogy vége de mindig jött a kedves szavaival ,hogy megpróbálja visszafogni magát és hagy időt. De sajnos ez addig is tartott . Lehetett volna egy másik kapcsolatom de azt szánt szándékkal tönkretette .

Most csúnyán beszél velem,és sértő dolgokat ír ami nekem fájmert én tényleg szeretem őt. És azt állítja az ő szíve is össze van törve. De ha nem akart velem sose együtt lenni komolyan akkor miért húzta idáig? Miért avatkozott bele egy esetleg kapcsolatba ? Miért hitette el velem hogy szeret és együtt fogunk élni? ha egyszer már bevallotta a megcsalást akkor utána miért tagad?

Ja és ha dicsért is,nem engem dicsért,a nőt,a szerelmét ,hanem a puncimat..



2014. jún. 22. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ted már lapátra édes istenem azért rúg beléd folyamatosan mert beléd rúghat ne engedd már magad.
2014. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos balekpancser vagy majd kinövöd
2014. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kirúgtam .
2014. jún. 22. 17:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet balek vagyok.

Ha kérhetem olyanok írjanak ,akik nem csak rosszindulatú megjegyzéseket tudnak írni.

2014. jún. 22. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt?És nős?Mit akarsz ilyen embertől?Megcsalta a feleségét,megcsalta a szeretőjét(téged)!Vedd már észre hogy csak azért hülyített hogy lefeküdj vele.Ezt a pasit semmi más nem érdekli!
2014. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!