Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok olyan férfit, aki tetszene?

Figyelt kérdés
Most pörgettem végig egy netes társkeresőn kb 1000 adatlapot, de egyiken sem láttam olyan férfit, aki tetszett volna. Velem van a baj, vagy tényleg ennyire gyér a felhozatal 25-35 év között? A többség erős jóindulattal is csak átlagos. Azok pedig, akik arcra jól néznének ki, vagy egy divatmajmok, vagy kigyúrt állatok.
2014. jún. 22. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én tuti tetszenék rossz helyen keresgélsz.
2014. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Basszus!Én leszedtem magam társkeresőről, pedig biztos bejöttem volna neked. 27/f
2014. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Irj nem kamu
2014. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nosza, lehet küldeni képet privátban.
2014. jún. 22. 17:57
 5/24 anonim ***** válasza:
Most szégyelljem el magam, amiért jóképű létemre kigyúrt állat vagyok? Mondjuk volt már olyan barátnőm akinek nem tetszett, hogy izmos vagyok... csak magasságom, meg az arcom. Hova tart ez a világ :(
2014. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Személyiséget tekintve te súlyosan átlagon aluli vagy, akkor miből gondolod, hogy neked alanyi jogon jár egy 10-es pasi?
2014. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na hogy tetszem? [link]
2014. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha vonzó, sármos pasira vágysz, ne netes társkeresőkön keresgélj. Oda nyilván azok regisztrálnak, akinek élőben nem sikerült párt találni. Járj programokra, társaságba, egyszerűen csak járj nyitott szemmel! Élőben amúgy is ezerszer könnyebb eldönteni, tetszik-e valaki. A fényképek nagyon csalókák lehetnek.
2014. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem már barátnőm van, úgy hogy nem küldhetek képet. Meg amúgy is csak nedves lenne a bugyid.
2014. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, 1, 2:


Igen, tuti k*-urva rossz helyen keresgélsz, mert egyáltalán egy internetes társkeresőn vagy. A "legjobb" férfiaknak nem kell felmenniük ilyen oldalakra, mivela valóságban is tudnak nőt találni, ezért nem is találhatsz te sem átlagból kiemelkedő férfiakat ilyen oldalakon.


+Ráadásul mivel nő vagy, te közel sem csak a külsőre indulsz be szexuálisan. Biztos jó pár olyan férfin átpörgetted a társkeresőt, aki képről nem tetszett, de a valóságban levenne a lábadról a stílusával, viselkedésével, testbeszédével, dumájával. (Persze az ilyen férfiak akkor sem főleg társkeresőkön vannak.)

2014. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!