Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a lányok, hogy egy pasi általában a kötöttségek nélküli szexet szereti?

Figyelt kérdés
Után persze cserébe éreztetni kellene a szeretetet, a megbecsülést és a tiszteletet az illetővel... pff :(
2014. jún. 24. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem értik meg a pasik, hogy egy lány általában azt szereti, ha nem ingyenqrvának nézik?
2014. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok többsége nem szeretik az ilyet

nekik kell a szerelem

2014. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők (nagy része) nem erre vágyik.
2014. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
1. Miért lenne ingyenkur.va? Akkor lenne az, ha úgy feküdne le vele, ha nem élvezné a szexet. A szex egy kölcsönös adok-kapok, csak a nők szeretik úgy beállítani, mintha ők nagykegyesen adnának valamit, és nem kapnának cserébe semmit, holott ugyanúgy élvezik.
2014. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyik nőismerősöm, mindig váltogatja a szeretőit, de a férje ezt nem érti meg....Akkor most mi van?!
2014. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. Akkor az van, hogy a férje egy tulok, aki nem vágta még gigán a feleségét egy bézbózütővel.
2014. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Én megértem, csak akkor ne engem keressenek meg azzal, hogy kötöttségek nélkül akarnak szexelni, mert nekem csak párkapcsolatban lehet szó arról, hogy lefeküdjek valakivel. Az nem elég, hogy kielégítenek, én szeretetet, szerelmet akarok. Ezt mért nem értik meg a pasik?
2014. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1., Ettől a pasi ugyanúgy "ingyenqrva" lenne.


7., Ha két ember nem ugyanazt szeretné a másiktól, ki dönti el, hogy kinek van igaza, ki a köcsög, és kinek kéne megértenie a másikat? Nem csak hagyni kéne a fenébe?

2014. jún. 24. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: Egymást kellene megérteniük, és azt, hogy totál eltérő igényeik vannak, de attól még egyik se rosszabb a másiknál. Viszont így már a kérdésed is más ízű lesz.
2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

El lehet menni prostizni, ott kifizeted amit vettél és csá, nem kell siránkozni miatta.

Senkinek sem jár alanyi jogon a szex. A nők pedig nem szextárgyak.

2014. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!