Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van néhány pasi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van néhány pasi mindig egyedül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted?
2014. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert "forever alone"
2014. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tesz semmit, hogy ismerkedjen. Anno én is voltam így. Sok mindent nem mozgattam meg, hogy barátnőm legyen, ha meg igen, az elvárásaim a magaslatokban voltak, azt nem mértem fel, hogy én mit nyújtok. 37F
2014. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert talán nem talál magának normális beszélgetőtársat,akivel lehetne komolyabb dolgokról is beszélni mondjuk? Amúgy attól függ milyen korosztályról van szó.
2014. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dreed ***** válasza:
Több oka is lehet,vagy fél mert sokat csalódott,vagy túl nagy az elvárása,vagy önbizalom hiány.
2014. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni!Sokat szomorkodtam már ez miatt. Nyomultam a csajok után, de egyiknek se kellettem. Spontán nem tetszek senkinek, jó 1X akart egy csaj ismizni velem, de akkor másba voltam szerelmes. Sosem volt kapcsolatom, pedig aki ismer tudja, hogy teljesen normális vagyok. Szal. Tegnap is leültem a padra, jöttek mentek a nők, gondolkoztam most milyen jó lenne valamelyik, miért nem lehet barátnőm?!
2014. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!