Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú. ( Tudom, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. ( Tudom, mindig van egy bizonyos fiú) Itt csak az a probléma, hogy az érzéseim, nem tudom hogy milyenek. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Szóval, nem egy hétköznapi srácról van szó, Sőt.

Élete a szenvedélye, ez pedig a motorja. (NEM, Nem akarom elválasztani tőle)

Intelligensebb mint a többi, vele egykorú, érett gondolkodású, kedves, aranyos srác .

A barátaim szerint, az általa, egy másik helyen kifejtett úm " Lány ideálja" , tökéletesen illik rám.

De ő régebben kijelentette hogy köztünk sosem lesz semmi.

Tudomásul vettem, ( s bár nem kértem hogy mondja el hogy mit érez, vagy hogy, megtette. Nem is utaltam rá hogy szeretem, ÚGY)

Nem sokkal később újra beszélgetni kezdtünk (mintha mi sem történt volna).

A gond, hogy kétértelmű, félreérthető jeleket küld,

(pld, Leírja hogy milyen vagyok => úgy néz ki , szeret

Leírja, hogy ha elmennék, semmi nem lenne, minden menne tovább, => nem szeret

STB)


Nem tudok kiigazodni rajta,

Egyik ismerősöm szerint, fix szeret, a másik szerint nem, ( nem tudom honnan szedik, ha nem is beszéltem erről velük )

Nem tudom mit tegyek, Holnap lesz egy kis találkozó, volt évfolyamommal, ahol mindenki ( + olyanok, akiket csak úgy érdekel, és jönnek) ott lesz

Én megkérdeztem, lejön-e, de azt mondta, hogy nincs ott keresnivalója

Más ismerősöm, "garantáltan állítja" hogy ott lesz, mert " Ő tudja"


ha igen, mit tegyek?


Nem tudok rajta kiigazodni

ÉN: L/15

Ő:F/17


Bp.



2014. jún. 24. 13:56
 1/4 anonim válasza:

Viselkedj vele úgy, mint mindenki mással, mert:

- ha szeret: a közeledbe fog férkőzni, mert egyszerűen nem fogja érteni, hogy mért nem érdeklődsz úgy iránta ( lehet, hogy bűntudata lesz amiatt is, hogy azt mondta neked, hogy nem jön el, közben mégis)

- ha nem szeret úgy, csak barátként: valószínű, hogy köszönni fog, de mások társaságát is ugyanúgy fogja keresni mint a tiedet, és ha veled többet is beszél, figyeld meg milyen témákról beszélgettek (abból is tudhatod, hogy hogyan áll hozzád)

+ tipp: ismertető jelek, ha odavan érted: izzad (tekintsünk el az időjárástól), mocorog egy helyben, hogy levezesse a feszültséget, vörösödik az arca (nagyon jó jel), ha szégyenlős típus kerüli majd a szemkontaktust veled, de ha nem, belemer majd nézni a szemedbe, személyes témákról is beszélgettek (érdeklődik irántad)

Remélem segítettem. Sok sikert! :D

ugyancsak: 15/L

2014. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :')

Nagyon félek hogy elszurom

Általában akár a semmiről is beszélünk, filozunk..



Nem tudom, mit tegyek hogy észre vegyen.

Hogy mit kellene tennem hogy ne csak egyszerűen baratilag nézzen rám

2014. jún. 24. 15:43
 3/4 anonim válasza:
Szegénykém én is ilyen helyzetben vagyok. :(
2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

feladtam :') nem bírom :'(

Azért köszi a válaszokat

2014. jún. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!