Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ne olyan nőt válassz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne olyan nőt válassz aki neked tetsző, hanem aki hozzád illő", ennek a tanácsnak mi értelme?

Figyelt kérdés
Mégis miért akarnék kapcsolatot olyasvalakivel, aki nem tetszik?
2014. jún. 24. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Napi felszínes ember díját viszed.

Nem feltétlen kell hogy valaki a totál ideálod legyen, ahhoz hogy beleszeress. fogjátok már végre fel

2014. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És azt írtam, hogy csak az ideálom a jó? Nem csak a tökéletes ideálom tetszik értelemszerűen, ahogy senki másnak sem. De valamennyire azért kell tetszenie, hogy vele akarjak lenni.

És ne legyek már felszínesnek bélyegezve azért, mert vonzódni akarok a páromhoz, ez már kész röhej. Ennyi erővel a legjobb férfi barátommal is járhatnék, hiszen ugyan nem tetszik, de hát a személyiségét nagyon bírom!

2014. jún. 24. 16:16
 3/17 anonim ***** válasza:
aki tetszik neked, az hozzád is illik, szerintem nem vehető kétfelé a dolog:)
2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Pedig ez nagy igazság ... !!!

Mit ér a külső csillogás ,ha belül ott a rothadás ?

2014. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyes gyk-sok imádnak kötekedni a nulla információ ellenére is :)


egyértelmű szerintem neked is, hogy mit jelent a fent említett mondat, csak annyira butáknak van fogalmazva, hogy talán ezért "nem érted".

2014. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor semmit. És mit ér a belső szépség, ha nőként meg egyáltalán nem vonz? Szintén semmit. Valahol összhangban kéne lennie a kettőnek.
2014. jún. 24. 16:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha gondolkodásba összeilletek, a belső szépsége tetszik, akkor a külseje is vonzani fog idővel. Még akkor is ha nem szép.

A szépség múlandó, de a belső érték állandó.

2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább rangsorolja, hogy mi a fontosabb, nem zárja ki, hogy tetsszen neked, te is látod, hogy az lehetetlen. Tehát nem elég, nem minden az, hogy csak tetsszen.
2014. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy áss egy kicsit mélyebbre és ne csak a felszínt vizsgáld. Nem kizárja a neked tetsző nőket, hanem leszűkíti a kört azon belül. ;)
2014. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez marhasag,ha egyszer valaki tetszik es megfog,mar szinte elso latasra,akkor azt jelenti hogy valami hasonlosagot veltel felfedezni benne,es egyszeruen megfog,es vonz.. nem azert mert kek a szeme,hanem azert mert tetszik ugy ahogy van tetotol talpig...es ha levagtna a hajat,vagy meghizna,akkor is tetszene,mert egyszeruen maga a jelenseg valtotta ki beloled a vonzalmat,nem a kulseje..tehat ha valaki tetszik,nem a kulseje tetszik,hanem a kulsejevel eggyutt minden porcikaja,es gondolata...:D
2014. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!