Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg lányok, haveroknak, hogy nem akarok csajozni?

Figyelt kérdés

egy hetero fiú vagyok, de valahogy elment a kedvem a csajozástól, én ugyanis hosszútávra terveznék, de az meg soha nem jönne össze. Hogyan mondjam meg a haveroknak meg esetleg a lányoknak akik közelednének, hogy nincs kedvem csajozni és ettől még ne nézzenek b*zinak?

az egyéjszakás kalandok nem érdekelnek!!!

(tekintve hogy ez nem társkereső, ne tegyetek ajánlatokat, nem fogok senkinek sem üzeneteket írogatni, az email címem meg nem hiába nincs kiírva...)


2010. jan. 4. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
eggyesével mond meg neki, hogy nem ő az igazi :)
2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na igen:S hát én is komoly kapcsolatot szeretnék, de normális pasit még nem találtam. Ha vki nem fogadja el ezt h te nem akarsz csajozni annak mért érdekel a véleménye? csináld azt amit te akarsz. ha nem értenék mond el ezt amit itt leírtál:) 17/L
2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a haveroknak mi közük hozzá h te mit akarsz és mit nem? egyszerűen nem kell megmondanod nekik. ha megkérdezik h miért nem másztál rá a buliban xy csajra, pedig ő nagyon oda volt érted, akkor egyszerűen mondj annyit h nem jött be.

a csajokat meg vagy szimplán hagyd ott ha rádmásznak, vagy mondd azt nekik, h te nem ez a típus vagy, máshol keresgéljenek

2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem akarok primadonnának tűnni. a véleményük csak annyiban érint hogy nem akarok én a társasági rózsaszín fiúja lenni alaptalanul...
2010. jan. 4. 19:45
 5/9 A kérdező kommentje:
19:45: fél év után kicsit sem lesz feltűnő, hogy nem hajtottam rá senkire sem...
2010. jan. 4. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
a fél év még sok idő, addig 10x meggondolhatod magad, de meg is találhatod a "hosszútávú lányt" :). én akkor is azt mondom, nem kell nekik mindenről tudniuk, de ha nem akarsz hazudni, mondd meg nekik h már egy kicsit unod az egyéjszakásokat. ha meg buz|nak tartanak emiatt, sz@rd le és kész.
2010. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fél év hosszú idő? azt hiszed viccelek? pedig komoly ember vagyok, nem szélkakas!
2010. jan. 4. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

... nem szélkakas! Ez jó! :)


A helyedben keresnék egy tuti hobbit, ami a szabadban zajlik, vagy egy edzőteremben, tele mozgással, sok újjal, és még boldoggá is tesz.

Tudom, mert megvan a magam elfoglaltsága, és semmi időm szerencsétlenkedni. Tanulás után motorra ülök, elhúzok lovazni, estére fáradtan és elégedetten esek be edzeni egy jót. Hidd el, teljes élet, és mindig van annyi időm, hogy barátokkal igyak egyet, de sose annyi, hogy keresnem kelljen valakit, vagy valaki megtaláljon.

Az én életem nem a párkapcsolatról szól.

A hosszútáv sem érdekel.

De ha valakivel megismerkedem ezidő alatt, akkor máris van egy közös hobbink. ;)


Ez csak tipp volt.

Van jobb ötleted?

:)

2010. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is folyton leb*ziznak mert nincs barátnőm,meg nincs kedvem ezzel foglalkozni.

19/F

2010. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!