Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos az, ha 29 éves szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az, ha 29 éves szűz férfiként nagyon kevésnek érzem magam, mert nálam csak sokkal rondább, tanulatlan, munkanélküli, alkoholista férfiak vannak csak ilyen helyzetben jó szerint?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy utolsó férfi, ronda sem vagyok, igaz jól kinéző sem. Van rendes, nem rosszul fizető munkám és 2 diplomám (nem mekis), autóm is van, albérletben messze anyucitól élek. Az a baj, hogy roppant visszahúzódó vagyok, nem bírom az elutasítást és utána magam alatt vagyok hetekig. Ezért nem kezdeményezek, mert volt már 6 elutasításom életem során. De nálam rondább srácok nagy részének is volt már párja, vagy futó kalandja. Nekem semmi, mert visszahúzódó vagyok. Csak fáj néni pl facebookon, hogy szinte csak olyan férfiak vannak egyedül, szűzként ennyi idősen, akik nálam szinte mindenben gyengébb kaliberek. Bár nem illik így fogalmazni, de ez az igazság. Mind intelligenciában, megjelenésben, öltözködésben, beszédképességben mélyen alattam van a többség. Tisztelet a kivételnek. Mit tegyek? Vállaljak kockázatot és nyomuljak?
2014. jún. 26. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyilván vállalj, b_asszus! :) Sok sikert!
2014. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, szedd össze magad, és kockáztass. Menj emberek közé, ismerkedj, barátkozz, légy nyitott. Az elutasítást vedd úgy, hogy egy újabb lendületet ad a következő ismerkedéshez. Az otthonülés, begubózás, önsajnálat semmire nem jó, így csak elszaladnak az évek és tényleg egyedül maradsz, pedig nem kellene :)
2014. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy jó kis esőköpenyt. Ez az esőköpeny mindent leperget nem csak a vizet, a visszautasítást is. Szükséged lesz rá egy ideig, majd később észre sem veszed de a bőröd része lesz!


Azt gondolom férfi vagy! Légy HÁT AZ! Keményen, előre, és "keep ur head up", ne törődj a visszautasítással mert az mindig egyel közelebb fog téged a célhoz vinni, egyel több leszel tőle!


hajrá!

25/F

2014. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha lesz bnőd csak akkor fogsz rájönni milyen jó egyedül, d*gni meg nem nagy dolog ha érdekel menj el prostihoz.
2014. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmit se ér a diplomád meg a megjelenés meg a többi fszág ha bolond vagy gyárilag.ez az igazság,csúnya így fogalmazni.haverok kellenének neked.de vmi tökösebb mint te vagy.
2014. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy kevés egyáltalán, csak pont az a probléma, amit leírtál: a félénkség, a "jaj, ne bántsanak, mert elsírom magam" kisugárzás.

Igen, vállalj kockázatot, ne legyél görcsös, ijedt, feszélyezett és ne félj az elutasítástól sem, olyan szinte mindenkit ér az életben.

2014. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés barátom van, hiába próbálok barátkozni, mintha rám lenne írva, hogy ez a srác magának való, nem jó barátnak. Érthetetlen. Tényleg szériahibás vagyok, de talán még nem késő.
2014. jún. 26. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz? :)
2014. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" mintha rám lenne írva, hogy ez a srác magának való, nem jó barátnak. Érthetetlen. "


Mert tényleg rád is van "írva". Ugyanis ezt sugárzod kifelé.

2014. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
B-A-Z.
2014. jún. 26. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!