Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az első randin a pasi azt szeretné, hogy menjünk be egy templomba és imádkozzunk együtt az elhunyt anyukájáért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
meglepödnék az biztos, de azért nem ezen múlna a randi vagy az ismerkedés kimenetele.
2014. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék, az biztos.

Te vallásos vagy? Ismerted közelről az anyukáját? Mert ha nem, akkor durva rögtön elsőre ilyen helyzetbe hozni téged.

Ha szóba kerül, hogy a közeljövőben elmegy a templomba imádkozni az anyukájáért és te hoztad volna fel valamiért, hogy esetleg elkísérnéd, akkor megérteném.

De így durva. Mondom ezt úgy, hogy én is vallásos vagyok. Ezzel együtt még a férjemet (aki nem gyakorolja a vallását) sem próbálnám meg rávenni, hogy jöjjön el velem templomba, vagy imádkozzon velem valamelyik halottamért. Ez egy személyes döntés. Nem is értem, hogy gondolta ez a srác...

2014. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én fickó vagyok, anyám is él, de azért csak leírom: első gondolatom az volt, hogy attól függ, mikor halt meg szegény. Ha "mostanában" (mi számít annak???), akkor nincs gond. Ha régen volt, de évente csinál egy ilyet, és bár korainak érzi, mégis végül valahogy az érzéseire hallgatva elhívott, de már kezdi megbánni, meg ilyesmi, akkor is oké. Bármi, ami kicsit is olyan, hogy nem érti mi bajod ezzel, jó ok a menekülésre. Vagy legalábbis ilyen esetekben nagyon jó ok kell arra, hogy elfogadd ezzel együtt.


De azért azt hozzá kell tenni, hogy van az az anya, akit ha elveszít a fia, értelmét veszti az idő. És nem szindrómák meg defektek vannak mögötte, hanem rendkívüli barátság, szeretet és valódi űr a szívben. Ha meséli is róla, milyen nagy spanok voltak, hogy szerette az anyukája ezt meg ezt, akkor esélyes, hogy rendkívüli ember volt, és érthető, ha bármit a gyásza mögé rak. Nyilván úgy, hogy a templomból kilépve semmit nem csinál másképp, mint gyász nélkül. A gyász egyébként is egészséges esetben rendkívül személyes, intim dolog. Ha egészséges lelkületű ember bevon ilyesmibe, annak bizony szép oka van.

2014. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy vallásos vagy-e? Mert ha nem és ő ezt tudja, akkor jó érzésű vallásos ember nem hív be a templomba imádkozni az anyjáért egy olyat, aki nem is hisz Istenben. Miért várna el tőled ekkora képmutatást?
2014. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én vallásos vagyok, de ilyet normális ember nem tesz
2014. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!