Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes gondolkodásmód? 1. Soha nem feladni, újra és újra próbálkozni a csaj meghódításáért, harcolni, még ha kilátástalan is.

Figyelt kérdés

...vagy:

2.: Nem foglalkozni vele, hagyni elmenni mert nem szabad ráakaszkodni.


Hozzám az 1-es áll közelebb, de valahogy még egyik se vált be igazán... az irritál nagyon, amikor egy olyan lányismerősöm, aki egy elkényeztetett kiscica, aki bárkit megkap, akit akar, mert olyan jól néz ki, kiírja fb-re, hogy töketlen az, aki bedől annak, hogy hagyjuk elmenni, mert harcolni kell a választottunkért mindenáron.

Ő aztán marhára tudhatja... szerintem az életben nem kellett még senkiért harcolnia, mivel egyet füttyent és húszan ott teremnek a lábai előtt...

18/F


2011. máj. 30. 17:53
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
67%
szerintem a kettő közt van az igazság. meg kell próbálni, de egy idő után venni kell a lapot, ha nem megy. aki ennek ellenére tovább nyomul, az semmit nem ér el, csak megutáltatja magát, mert egy idő után idegesítő.
2011. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

De te nem vagy benne abban a 20-ban. Akkor meg mit számít az, hogy mit írogat ki a... hová is? No mindegy.


Aki küzd, az meg is fogja becsülni, amit megkap. Ennyi.

2011. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 ScarCity11 ***** válasza:
21%

az első lenne a normális...:D kövesd azt amit jónak látsz :)

majd 10év múlva hidd el nem rohangálnak majd a csaj után egyszer vissza nyal a fagyi ;)

2011. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

napietus:


Adott helyzetben ez nem midnig működőképes.

2011. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 napietus ***** válasza:
59%
nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor ne lenne működőképes :) olyan szekér után futni, ami nem akar felvenni, nemcsak szánalmas, de nem is célravezető. ha nekem valaki nem kell, akkor nem kell. ezen nem változtat azzal, ha nyomul, miután elutasítottam.
2011. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

napietus


De ha kénytelen vagy valaki közelében lenni, aki iránt érzel is valami nagyon mélyet, akkor bizony van, hogy azt az érzést nem lehet elnyomni.

2011. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 napietus ***** válasza:
akkor nem lehet, ha az érzéseid irányítanak Téged. fordítva kéne működnie, akkor nagyon is lehetséges.
2011. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

napietus


Az embert az érzései is irányítják. Ettől ember.

2011. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 napietus ***** válasza:
éppen attól ember, hogy nem. nem véletlenül adott nekünk a Jóisten értelmet és szabad akaratot.
2011. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a csaj, aki képes ezzel szivatni, az nem is akar kapcsolatot. A legtöbb ilyen esetben egy nő szájából a nem nem-et jelent és az a halál idegesítő, amikor a pasi sokadjára se érti meg.


25/L

2011. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!