Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok,20 felettiek! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,20 felettiek! Tényleg nem elég nektek annyit tudnotok egy srácról, akivel ismerkedtek, hogy mit dolgozik, hanem agyaltok, hogy mennyit keres? Ha nem látszik rajta, hogy jól keres, akkor otthagyjátok, ha tetszik nektek akkor is?

Figyelt kérdés
Tehát pl van munkája, rendes és céltudatos. De nem mutatja ki mennyit keres, nem öltözködik igényesen, nem költ semmire. Hanem a pénze nagy része elmegy adományokra (annyira rendes, hogy osztogat), vagy beteg szülők támogatására stb. Akkor már nem jó parti? Csak magatokat nézitek, hogy nektek jó legyen?
2014. jún. 28. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Fontos, hogy mivel foglalkozik, vannak-e céljai, mik a hosszútávú tervei. Soha a büdös életben nem kérdeztem meg egy páromtól sem-csak ha együtt éltünk-, hogy mennyit keres. Én sem reklámozom, ha vélhetően többet ill. kevesebbet keresek akkor sem. Nemes dolog adományozni és beteg szülőket támogatni is. Ha volt rá példa, hogy ezért hagytak ott akkor az nem is veszteség szerintem. Bár ahogy elnézem a mai huszon-harmincas férfiak az ilyen nők távozását tartja a legnagyobb veszteségnek. Azok meg is érdemlik.
2014. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénzéhes nők és férfiak száma arányosan eloszlik, szóval nem értem, mik ezek a kérdések állandóan, amiknek az a lényegük, hogy a nők a pénz után mennek. Az a nő, amelyik a pénz után megy, általában olyan is, valami olcsó lotyó, de legalább jól néz ki. Ha ilyenre vágysz, kölcsönösen kihasználjátok egymást: ő a pénzedet költi, Te meg szénné gyűröd a testét az ágyban.
2014. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak a felszínes p.icsákra igazak.Ők nem a szerelmet keresik csak a jólétet.
2014. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!