Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani 10 en és huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 10 en és huszonéves lányokat tényleg a facebook hülyítette meg annyira, hogy szinte már minden 100. pasi tetszik csak nekik, aki a legszépfiúsabb?

Figyelt kérdés
Régebben nem ez volt, olyan srác is jó lehetett, aki nem szuperbeachboy és a szíve, lelke, esze a helyén volt. Most meg minden képük alatt majd minden, még a kevésbé szép lányoknak is van 50-200 like, annak a nagy része fiúktól származik. Így van miből válogatni. Ez is lehet egy oka ennek, hogy feljebbvalónak képzelik magukat? Tiszt. a kiv.
2014. jún. 27. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Tényleg durva, pár éve még tök szép lány mosolygott is rám, most meg rondának neveznek már facebookon is, ha képet mutatok nekik magamról, pedig ugyanolyan kisfiús vagyok, mint régen, nem vagyok az az öregedős típus.
2014. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bizony, de majd kíváncsi leszek ezekre a nőkre 30-40 év múlva, mikor egyedül fognak ülni a macskájukkal :D Ugyanis így 10 nőre jut lassan 1 pasi
2014. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen régen? És ha tudod milyen volt régen, mert ott voltál akkor miért kislányokra csorgatod a nyálad?
2014. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Régen, mikor a facebook még nem hódított. Meg a társkeresők sem, ahool mostanság a statisztikák (önbevallós lányok mondják) szerint majd az összes lány egy kis önismeretet akar szerezni, hogy mennyire partyképes manapság is.
2014. jún. 27. 16:16
 5/19 anonim ***** válasza:
nem csak a szépfiúknak van csajuk
2014. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ez volt a célja a facebooknak...
2014. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy ha kimegyek egy trendi környezetben lévő forgalmas pesti részre, akkor ha megnézem a 16-23 éves lány korosztályt, akkor amjd minden lány mellett egy William Levy vagy valamelyest ehhez hasonló hasonmás áll és feszít, még a nem annyira szép lányok mellett is. Van persze kivétel, de majd az összes ilyen ficsúr, helyes srác, aki mostanság csinos lány közelébe juthat.
2014. jún. 27. 17:00
 8/19 anonim ***** válasza:

LOL.

A like-ok számának köze nincs a szépséghez legtöbbször, valamint nem a like-olók közül válogat az ember.

Engem elég szépnek tartanak a legtöbben, kritikát se nagyon kapok a külsőmre, csak max. valakinek nem vagyok az esete, mert nem jön be neki az olyan típus, amilyen én vagyok, de még az ilyenek sem mondják, hogy ronda, vagy akár átlag alatti lennék. Nos, 30 like-nál több nem nagyon van egy kén sem, ellenben nálam ezerszer rondább, r_ibancosabb és stílustalanabb lányoknak meg van több 100, mivel népszerűek...stb.


Jah, és a fb előtt is elég kevés pasi volt, aki igazán tetszett volna külsőre. :)

2014. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tipikus, 100 ból 1 pasi tetszik csak a mai lányoknak, aki a legszépfiúsabb.
2014. jún. 27. 17:02
 10/19 anonim ***** válasza:
És rengeteg az egyedülálló anya. Na mi az összefüggés?
2014. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!