Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jogos elvárni egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos elvárni egy 29 éves férfitól, hogy legyen saját panel lakása legalább? Van munkája 4 éve, de lakásra nem futja pár évig.

Figyelt kérdés
Nem az albérletre gondoltam, mert az van. vagyis abban él a srác. De sajátra nem telik neki még néhány évig. Ha a nőnek sincs ennyi idősen saját panel lakása, kisebb háza (kertes kizárt, hacsak nem apuka vette vagy segített bele), akkor fordítva elvárható ez? Autó megléte fontos-e egy nőnek? Mennyire? Őszintén, teljesen őszintén. Senkit nem pontozok, ígérem.
2014. jún. 28. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt ne várd el senkitől, főleg ebben a világban, PLÁNE jelenleg ebben az Országban. Pláne ha a srác tisztességesen dolgozik 4 éve, és albérletet is tudja fizetni.
2014. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez sztem tökre élethelyzet függő. Én pl. nem akarok még ennyi idősen letelepedni, egy ingatlan birtoklása inkább nyűg lenne mint előny.
2014. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó is volna ha 4 év munkával tudna az ember házat venni!

Én 35 vagyok és 2 éve van házam.

Lakáshitellel.

15 éve dolgozok :-(

2014. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 4,5 éve dolgozom és 3 milliót tudtam félretenni. Mert az első évben a béremet felemésztette a msc diploma megszerzése, ami 750 ezer ftba volt. Ha lesz 5 millióm, akkor felveszek én is kölcsönt, 10 millió ft ot. De addig nem teszem. Autóm szerintem sosem lesz.
2014. jún. 28. 12:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Habár van jogsim és szeretnék, mert nem jó vonattal Balcsira utazni azért nyaralni. Ez van.
2014. jún. 28. 12:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Autó nekem nem fontos, mert belvárosban élek, csak nyűg. Saját lakás szintén nem fontos, mert imádok új helyeket megismerni és mobilnak lenni, ezért albérletezem. Főleg, ha albi vs. csepeli hiteles panel között kell választani, amit még 20 évig fizetek. Milyen lesz 20 év múlva Csepel?:))


Az állás szerintem elvárható, a normális kereset is, mondjuk havi 100.000 Ft. Akkor már egy-egy mozira futja az albi mellett is. (mondjuk legyen az albi+rezsi/2=50.000 havonta)


Szerintem inkább az az elvárt, hogy ne a szüleivel éljen, hanem legyen saját élete, önálló háztartása, akár lakótárssal. Legyen talpraesett, magáról gondolkodni KÉPES férfi, nem egy fiúcska, akire anya mos.:)) Én nem leszek az új anyja senkinek!:)


27N

27N vagyok

2014. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
+ szerintem az a jogosan elvárható a másiktól, amit ő is tud nyújtani (pl. ha te 100-at keresel, ne vágyj olyanra, aki 400-at, vagy ha te csúnya vagy, vagy önállótlan, stb..)
2014. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
150 nettó és 200 között keresek, tudok félretenni, havi 80 ezer ft-ot. Persze ez nélkülözéssel jár, havi 50 az albi, plusz kaja és egyebek.
2014. jún. 28. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Még nyugaton sem várható el a saját lakás, nem hogy itthon. Az autó megléte mondjuk egy kicsit fontosabb, főleg ha vidéken él az ember. Nem tudom, hogy mi a helyzet a fővárosban...
2014. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha a nőnek sincs ennyi idősen saját panel lakása, kisebb háza (kertes kizárt, hacsak nem apuka vette vagy segített bele), akkor fordítva elvárható ez?"


A nőkkel nem érdemes összehasonlítani, mert pár év kefélés után mindenük meg lesz ha ügyesen csinálják.

2014. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!