Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úristen mit csináljak? Durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen mit csináljak? Durván jó helyre hívtak el első randira, még sosem volt velem ilyen! 21/L

Figyelt kérdés

Egy nálam pár évvel idősebb pasi hívott el randira, menő állása van meg minden és egy elég elegáns étterembe hívott el. Olyan LeRoy szintű, ha tudja valaki, az milyen étterem. Szóval elegáns, de trendi is.

Mit vegyek fel? Farmer fekete csizma, csinos felső elég ugye? És majd vajon ő fizet mindent?3000 alatt nincs kaja...

Bepánikoltam, hogy viselkedjek ott?

Jó. exeimmel mr voltam sokszor ilyen helyen, de akkor már jártunk és nem volt para. De most első randi, és még sosem volt sétánál fullosabb első randim!


2010. jan. 5. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már sokszor voltál ilyen helyen,akkor az étkezéssel nem lesz gond. Fizetni valószínüleg ő fog,de azért rendelj olyat és annyit,amennyit te is ki tudsz fizetni magadnak,hogy ne kerülj cikis helyzetbe.A helyedben én szövet nadrágot vennék azzal a csinos felsővel.Egyrészt elegánsabb és komolyabbnak is tűnsz benne.

Érezd jól magad és ne pánikolj,csak a környezet más,az első randi mindig ugyanolyan,két ideges ember próbál jó benyomást kelteni a másikban. :) Csak nyugi,minden rendben lesz!

2010. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál ruha, teljesen jó! nem kell túlparázni a Leroy szintű helyeket a közhiedelemmel egyáltalán nem a felső 5000 helye, inkább csak a simán jómódúaké. viselkedj lazán, az ilyen éttermekben nem kell betartani olyan merev étkezési etikettet mint mondjuk az Opearbál gálavacsiján... ja és természetesen a pasi fizet mindent! válassz egy közepes árkategóriájú ételt az étlapról, ne a legdrágábbat de szerénykedned sem kell!
2010. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hú köszi!!

nincs szövetnadrágom...:( van fekete nacim meg farmerjeim, de, amiben igazán csinos vagyok az farmer. nem a legvilágosabb fajta, de ne mis tök sötét.

Amúgy már sokszor voltam ilyen leroy szintű helyeken, normál farmer felsőben, csak most ugye első randi és nem akarok leégni....

2010. jan. 5. 15:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél fel egy kötött tunikát valami színben hozzá passzoló harisnyával és a fekete csizmával, az tuti jó lesz! nem leszel sem túl sem alulöltözve. leroyba senki sem kisesélyiben jár.
2010. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez megnyugtat én is voltam ilyen szintű étteremben és én fekete harisnyát, csizmát és rövid vászongatyát vettem fel egy csinosabb felsővel, tökéletesen passzoltam a helyhez mind színben mind stílusban... szóval gondolom te is valami ilyesmivel próbálkozhatnál. Alap hogy Ő fizet, pont azért, mert jó benyomást akar tenni, ha veled fizettetné a kajád azzal azt sugallná, hogy egy bunkó paraszt, amit gondolom Ő sem akar.
2010. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Egyél mézet!
2010. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj nem kell aggódnod egyél mézet!
2010. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
én azt mondom hogy farmernadrág és sok-sok mézet is vigyél magaddal. Nagyon finom és egészséges.
2010. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
16:46,17:34-es neked két felhasználó "neved" is van?Mi ez a méz mánia nálad? :)
2010. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azon röhögnék ha azt várná el hogy te fizess :D


Amúgy meg ha ő fizet, akkor te is megtehetsz annyit, hogy veszel magadnak új ruhát (ráadásul azt később is használhatod, nem úgy mint amit ő fizet)


Sok szerencsét.

2010. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!