Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedős, randizós stádiumba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős, randizós stádiumban mindig a pasi keresi a csajt?

Figyelt kérdés

Ismerem már régebb óta a srácot, de csak 1-2 hete kezdeményezett, hazakísért és azóta minden nap rám ír facebookon. Találkoztunk is azóta egyszer, bár nem randi volt, mert a közös ismerősök is ott voltak, de flörtölgettünk. :) A kérdésem, hogy ilyenkor mi "szokás", mindig a pasi keresi a csajt, vagy a csajnak is kéne? Bár Ő mindig rám ír, tehát nagyon esélyem sincs, hogy én írjak... habár van, hogy fellép és csak egy félóra múlva ír, ilyenkor lehet azt várja, hogy én írjak? :D

20/L


2014. jún. 29. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Szerintem könnyen lehet, hogy azt várja, csak nem bírja végig várni:D Írj neki te is néha, örülni fog :)
2014. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap ír a barátnőm és én is neki. Mikor kinek van valami mondanivalója.
2014. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor mindenképp nyiss felé, mert különben nem fogja tudni hogy érdekled! Biztos hogy várja, és tuti hogy jól esne neki. Az egy visszaigazolás hogy van értelme pedálozni.
2014. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is kezdeményezhetsz. Csak óvatosan, úgy, hogy könnyen fújhass visszavonulót.
2014. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt ha te is keresed. Az ad neki egy fajta vissza jelzést hogy nem hiába kapar utánad. Randira meg is hívhatod őt és\vagy te is keresheted utána. Elvégre már a 21.században élünk és nem a középkorban :D
2014. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!