Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik karaktert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik karaktert kedvelitek jobban? A romantikus, konzervatív, sármos, gyengéd úriembert, vagy a vagány, kissé bárdolatlan rosszcsontot?

Figyelt kérdés

A két kategóriát hozzávetőlegesen színészekkel próbálom illusztrálni (az élet nem ilyen sarkított, ennél nyilván tarkább, de mindenki el tudja dönteni, hogy neki melyik tűnik szimpatikusabbnak).


1., Az úriember:

[link]

[link]

[link]


2., A rosszcsont:

[link]

[link]

[link]


2010. jan. 5. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
a rosszcsontot választanám
2010. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
én is :D
2010. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát én mondjuk nem színészek közül, hanem igazi, közelemben lév ÚRIEMBEREKET szeretem, amilyen a párom is. Már lassan 2 éve vagyunk együtt, de mindig viszi a nehéz cuccokat és kinyitja előttem az ajtót. Sokszor van, hogy csakúgy kézcsókot ad:). Igazi úriember!
2010. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
ezekböl lehet csak akkor a rossz csont:P
2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fotók. Én még férfiként sem tévesztem össze a fotót a valósággal. A reklámfotók mögött rengeteg háttérmunka van, bármikor, bárkiből lehet szolid úriembert, vagy csibészt csinálni. Az meg, hogy valaki tényleg úriember, vagy egy nyakkendős gyík, kedves csibész avagy csak egy önző bunkó, na azt majd az élet eldönti.
2010. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az úriembert választanám. Ha hosszútávra velük nagyobb az esély tervezni. A rosszcsontokkal mindig csak a baj van. Már megjártam a rosszcsontokkal párszor szóval elég volt belőlük.
2010. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is a színészek tudnak úriembernek is öltözni, ill. rosszpasinak is.

Nem ez a lényeg!


Különben Clooney rosszcsont, hiába öltözik uriembernek, mert akkora ribanc fax, hogy csuda.


Brad Pitt meg nem rossz csont, inkább úriember.

Tehát a személyiség a lényeg, nem az öltözet. De általában a személyiség adja ki az öltözetet!

Persze kivétel: a színészek.

2010. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
15:33 Tökéletesen egyetértek Veled! Én is inkább a romantikusabbat, az "úriembert" választanám.
2010. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jók a válaszaitok, köszönöm! A fotókat csupán illusztrációként linkeltem be, az "egy kép többet mond ezer szónál" elvet követve. Mindegyik idealizált kép, egyfajta "pólust" mutat be. Néhánynál én is kissé bizonytalan voltam, és tervben volt Robert Redford, Sean Connery, Charlie Sheen és Pierce Brosnan is (mindannyian fiatalon), de őket nehezen tudtam volna beilleszteni bárhová. Természetesen nem várom el, hogy pont ezekkel a "jelöltekkel" randizzatok :) Az életben minden sokkal színesebb, legfeljebb azt mondhatjuk, hogy bizonyos fiúk inkább ehhez, vagy inkább a másik kategóriához állnak közelebb. Vagy leginkább egy sokdimenziós térben, ahol lehetne 8-10 "referenciapontot" is felvenni. Az érdekel leginkább, hogy melyik karakter fogja meg a nőket jobban.
2010. jan. 5. 16:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátom nem valami kozervatív fiú, nem az az igazi úriember, inkább kicsit rosszfiús, de ah szerelmes, akkor romantikus és előzékeny:D Minden lánynak ilyen pasi kéne, nem lehet mellette unatkozni!
2010. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!