Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék a párommal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a párommal együtt aludni. De az anyukája ezt nem engedi, mert elég konzervatív. Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen kifogással állhatna elő otthon, hogy ne bukjon le?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor Pécsre szökdöstem le, azt mondtam anyumnak hogy valamelyik barátnőmnél alszok. Szerintem barátok megtesznek ennyit, hogy falaznak egy-két éjszakára. :)
2011. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

A gyerek szeretne a gyerek párjával aludni... Aranyos vagy.

Nyilván te vagy a kisfiú, legalábbis általában a kislány szülei szoktak konzervatívok lenni...


Szerintem "aludjatok" inkább nappal, haveroknál vagy valami :)

2011. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
hány évesek vagytok mert ha 18 alatt megértem lén sem engedném
2011. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Dugni? Mert az nappal is lehet. Ha csak aludni akkor meg legyen fantáziátok. Nehéz ilyet kitalálni, hol volt egész este...
2011. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kifogtok nevetni, de 22 éves vagyok a fiú pedig 24 és azt mondta a drága anyós jelölt, hogy a párom nem aludhat velem, de ha mégis megtenné akkor költözhet el otthonról. Nagyon utálja, hogy mi együtt vagyunk és mindent megtesz, hogy véget vessen a kapcsolatunknak. A barátom pedig buta és hagyja,hogy az anyja irányítsa. Sajnos a kedves mama minden előző lányt is ennyire szívlelte. Pokollá teszi a párkapcsolatomat. Már néha azon gondolkodok, hogy könnyebb lenne felrúgni ezt a kapcsolatot....
2011. szept. 17. 19:12
 6/10 Benkoos ***** válasza:
100%
Hát,ha anyám ezzel állna elő,én biztos letörtem volna a szarvait,méghozzá hamar.A legnehezebb megoldást javaslom,beszélgessetek el a kedves mamával hármasban.Hátha Te vagy az igazi és emiatt nem jöttök össze soha,akkor gáz van. 32/F
2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a párodnak kell lépnie mondja meg kerek perec az anyjának idézem: nem a te életed, elmúltam 18 éves, és ha a barátnőmmel akarok aludni akkor vele fogok aludni.

egyébként ha hívő, akkor érthető, de az ijen anyák nemféltik a gyerekeiket, hanem hogy egy másik személy elcsábitja, megrágja majd kiköpi. ettől félnek. de szerintem megtudtok birkózni az "anyós jelöltel"

2013. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PéterPálka ***** válasza:
19%
Elég régi a kérdés, érdemes még válaszolnom?
2013. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vajon azóta megengedte az anyuka?
2020. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Denta válasza:
Yeah bro, megint egy cliffhanger
2022. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!