Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha ezért kezdtem gyúrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezért kezdtem gyúrni?

Figyelt kérdés

16F

az a lány akibe nagyon szerelmes vagyok 18 éves lesz

Nem vagyok túl izmos felsőtestre

Csak azért kezdtem gyúrni hogy meg tudjam védeni



2014. júl. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, majd ő megvéd téged ő már felnőtt nő :D
2014. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :) Szép dolog.
2014. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak akkor ha beletörödsz abba a ténybe hogy visszavesz a magasságodból! ha elérted apukád magasságát akkor esetleg de akkor meg lehet a péniszedből vessz vissza. nem vicc!
2014. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ink sportolj!:D légy sportos ne kigyurt kispecs
2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Csakmert izmos vagy attol mėg szėt fognak ütni.

Ėn lementem a konditerembe 60 kilosan...(boxolok)..csak ugy lenėztem... kesztyüztek egymással a kondisok... bekėpzeltek voltak nagyon, hogy ök gyurnak azt kemėnyek.


Na,azt beszáltam ėn is...el sem találtak... köpni-nyelni nem tudtak.

2014. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1) Felsőtestre gyúrni balf szsag. Labad nincs?

2) Az izmaiddal tényleg nem fogod megvédeni. Ahhoz küzdősport kell.

2014. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mégis mitől akarod megvédeni?:D Ha ketten vagytok, egy ember nem fog belétek kötni, csak többen. Ha többen vannak, nincs esélyetek, lehetsz akármekkora Dzsekicsen. Egyéb veszélyektől meg nem tudod megóvni, az autó ugyanúgy elütheti akkor is ha te izmos vagy. :D
2014. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne mitöl akarod megvédeni? gengszter vagy? gyilkos vagy mi a franc XD ink légy sportos mind egy tesztoszteron bunkó
2014. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az utóbbi pár gúnyos választ

Mellé még boxolok hobbi szinten

Semmi izomnövelőt nem szedek és nem is akarok...pl. ha egy csávó nagyon ráakad egy buliba, nem hagyja békén és a ha a bunyó elkerülhetetlen

2014. júl. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!