Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy elég nehéz esetem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég nehéz esetem. Fél éve ismerek egy lányt, mostanra teljesen beleszerettem. Állítása szerint legjobb lány haverjaink. Szoktunk chatelni, ha egy ideig nem írok rá, akkor ő ír. /? )

Figyelt kérdés
Viszont ha elhívom valahova akkor nincs mindig kedve jönni (társasággal mennénk) kettesbe még nem volt elég merszem elhívni. Kérdeztem ,hogy eljönne-e városba és megkérdezte ,hogy miért őt kérdezem ,mi menjünk nyugodtan. Mit tudok csinálni ilyen szituban? + A lány haver az ugyan olyan lehetetlen ,mint a lány-fiú barátság..?

2014. júl. 1. 21:08
 1/3 anonim válasza:
Bizonyosodj meg mindenről (tetszel e neki, akar-e pasit, milyen fiú jön be neki, stb..) ha tudsz dolgokat szép lassan kezd el puhítani és ha olyannak érzed már magatokat, hívd el moziba (barátként) . Ha ott vevő a dolgaidra(bókok, kedveskedések) fogd meg a kezét, simogasd a combját, tapizd. Ha olyan csókold meg. És így tovább. Magabiztos legyél!
2014. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs mozi xD :(
2014. júl. 1. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam meg róla az infókat? :S Habár már tudok róla elég sok mindent ,sokat beszélgettünk
2014. júl. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!