Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit gondoltok arról hogy egy fiú a facebookon beszélgetve monda el nektek hogy szerelmes beléte?

Figyelt kérdés
F
2014. júl. 1. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szar :/
2014. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem képes a szemembe mondani, én nem hinném el neki. Hacsak nem tudom róla személyes ismeretségből, hogy nagyon félénk/szégyenlős típus.
2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson.
2014. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem mered mondd el úgy de szavakkal jobb,igaz úgy meg lehet nem menne neked csak zavarba jönnél.
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom cselesen oldotta meg. Mondjuk nem fb-on, hanem sms-ben annyit írt, hogy "szere". Amikor rákérdeztem, mi az, azt írta, elharapott egy szót. Tehát le is írta meg nem is. Nagyon sejtelmes volt. Amikor pedig legközelebb személyesen találkoztunk, akkor a szemembe is kimondta. :)
2014. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn mostani barátom is fb üzibe irta,hogy nem tudom,hogy mondjam el neked de én nagyon szerelmes vagyok beléd.Tudom,hogy szóban kellene de attól félek elrontanám csak makognék zavaromban.

Ezt 2 éve irta aztóta is együtt vagyunk 18/L

2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a barátom így mondta el, és lassan egy éve vagyunk együtt, mindennél jobban szeretjük egymást :)

szerintem nem kéne elítélni azt, aki neten írja le, mert félénkebb és nem meri nyíltan közölni :)

15l

2014. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A telefon még mindig intimebb mint a facebook.


Azt is ilyen igényesen fogod bepötyögni?

,, monda el nektek hogy szerelmes beléte"

esetlek mondá el.

2014. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!