Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Hogy mondjam el Neki? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok de nagyon. Ezt egy találkán szeretném neki elmondani. Ma írtam neki facebookon hogy holnap elmehetnénk fagyizni. Ezt Ő vissza utasította, mert hogy egy baráznőjével megy vásárolni. Erre megkérdeztem tőle hogy holnap után jó e neki. Erre azt válaszolta hogy nem akar előre tervezni. Ez miért van? Azt tudom hogy nagyon kedvel mivel ezt szemelyesen mondta. Ha tudjátok légyszíves írjátok meg azt hogy kb hogy monjam el neki. A válaszaitokat előre is köszönöm. Ő:16/L én:14/F

2014. júl. 1. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, öcsi! Egyértelműen nem akar tőled semmit, a lányok az idősebbekre buknak.
2014. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajna tuti nem akar tőled semmit! Én 16 évesen még a gimiből se jártam senkivel, nemhogy fiatalabbal... :(
2014. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs de ezt meg tudom cáfolni.
2014. júl. 1. 21:55
 4/10 A kérdező kommentje:
De kitudja... egy próbát megér nem?
2014. júl. 1. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Hozzám odajött egy elsős srác mikor harmadikos voltam és egy 20 éves srác volt a barátom, hogy akar velem randizni! Mondom nekem barátom van... Azt mondja tudja, látta, de én szemeztem vele... Hát kiröhögtem
2014. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez a lány a legjobb barátom. Megbízunk egymásban, minden lelki problémánkat megosszuk egymással. Minden nap több órát beszélünk (általában ő ír rám). És nincs pasija.
2014. júl. 1. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha minden lelki problémátokat megosztjátok egymással, abba az is beletartozik, hogy te szerelmes vagy belé, nem?
2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen. Én szerelmes vagyok belé de nem tudom hogy Ő is belém.
2014. júl. 1. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Van egy extrém ötletem. Ha tudod hol lakik, akkor egy olyan délután, amikor tudod, hogy ráér, akkor állíts be hozzá egy szál rózsával, ès személyesen hívd el. :3

15/L

2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de "De ez a lány a legjobb barátom"

itt a válasz.

2014. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!