Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Hogy kezdjek el vele randizni?

Figyelt kérdés
Ő 16/L, én 14/F
2014. júl. 2. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán hívd el randira.
2014. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De sokszor találkozunk meg hülyéskedünk együt. De azt nem tudom hogy hogyan hívjam el randira.
2014. júl. 2. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy gyere menjünk randizni. Aztán figyeld a reakciót :) Vlhogy bökd ki. Persze fel is vezetheted előtte finoman a dolgot, hogy ne legyen olyan hírtelen.
2014. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy csak hívd el találkozni és mikor búcsúzol el véletlen csókold meg.
2014. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2014. júl. 2. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tul jo baratod es neked szent hogy barattal nem randizol akkor mond neki hogy nallad ez szent dolog hogy barttal nem randizol mert te gondoltad hogy elmehetnetek egyutt csavarogni randizni de ennek a feltetele hogy elotte ossze veszszel vele mert akkor nem a legjobb baratod es akkor uj lappal indul a dolog hogy mint idegennel konyebben tudsz randit kerni... viccesen ezt mond el neki es venni fogja a lapot... meg aznap elviheted es athidalod a gondokat...
2014. júl. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Összeveszni nem fogok vele az bisztos. Nem akarom hogy véletlenül rosszul sikerüljön aztán harag legyen köztünk. Ő a legjobb barátom és én az Ő legjobb barátja.
2014. júl. 6. 07:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Hívd el! Ha nemet mondd ak ez van! Viszont vigyázz...tudod hogy van a mondás... barátságból leehet szerelem... de szerelemből barátság viszont soha. Úgyhogy vigyázz. Sok sikert :D
2014. júl. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2014. júl. 7. 11:08
 10/11 anonim válasza:
na aztán hogy sikerült? :D lett valami?
2014. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!