Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi 25 évesen csókszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi 25 évesen csókszűz, sőt még szexuálisan is az, annak mit lehet tanácsolni? Ami beválik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
várj még 2 évet és lődd fejbe magad mint Kurt Cobain, én is azt tervezem :D
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ennél bonyolultabb, elemezni kéne az okokat hogy miért van ez, biztos meg lehetne találni miért alakult így
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.: Menjél pszichológushoz, mert valami nem stimmel az önértékeléseddel.


2.: Várj még öt évet, és varázsló leszel!

[link]

2014. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mostmár vedd lazára az ismerkedést, amelyik lány tetszik ahhoz menj oda és beszélgess vele. Ne legyél gátlásos és önbizalomhiányos. Az égvilágon semmit nem veszthetsz, max. akinél probálkozol elküld.
2014. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem jöttem fel fél éve GYK-ra :D de látom semmi se változott :D
2014. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ne küldjön el, ha már volt merszem odamenni hozzá. Tudom nem így működik, de jó lenne már ha így lenne.
2014. júl. 4. 00:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőknél ez nem így működik! Odamész és megcsinálod! 27/N
2014. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!