Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerimtetek gáz ha 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EXelen kérdése:

Szerimtetek gáz ha 13 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Csak azért mert a suliban az ennyi idősek közül már majdnem mindenki csókolózik.

Légyszi ne oltogassatok!!


2014. júl. 4. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem gáz, nem maradtál le semmiről.
2014. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nagyon gáz. 13 évesen már 2 szülésen is túl kellett volna lenned.
2014. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam ennyi idősen, lány osztálytársaim közül már majdnem mindnek volt fiúja vagy csókolózott valakivel, nekem meg még a kezemet sem fogta meg senki. És én is rettentő kínosnak éreztem ezt az egészet, de egyébként meg egyáltalán nem számít gáznak. Én pl. már majdnem 15 voltam, amikor először csókolóztam.
2014. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bazz...
2014. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem csókolóztam 13 évesen, viszont 14 évesen már el is vesztettem a szüzességemet :S Tudom tudom r*banc vagyok meg minden. Meg is bántam. Most 23 vagyok, 7 éve vagyok kapcsolatban és sokkal jobb lett volna ha várok még a mostani páromra. Még csókolózás szempontjából is.
2014. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagyok mint te, és én sem csokolóztam...bár nem is vágyom rá. Majd eljön az ideje. Am meg kit érdekel hogy más mit csinált? Egyik osztálytársam azzal menőzött hogy pettingeltek a pasijával én meg a képébe röhögtem és mondtam neki hogy szánalmas. Mi normálisak vagyunk nyugi.
2014. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. 13 évesen pettingelni azért durva.
2014. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan mért lenne gáz?

Még én se csókolóztam 15/F

2014. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Amúgy csak legörget és olyan kérdéseket is látsz, hogy valaki 28 évesen nem csókolózott nemhogy 13 éves korába. A többi marha aki pedig ész nélkül oda adja az első csókját az pedig bánhatja a későbbiekben(tisztelet a kivételnek). Csináld úgy, hogy ne bánjad meg 15/F
2014. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúúúúú de gáz,hallod már szülnöd kellett volna legalább 3 gyereket! Öcsém,ilyen kérdést. NEM,NEM GÁZ! AZ A GÁZ,HOGY A SULIDBAN A 13 ÉVES KISLÁNYOK ILYENEKET CSINÁLNAK! Gondolom már néhánynak meg volt az első szexuális élménye is.
2014. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!